Новини / News

Конкурс розпочався!

За перші три дні конкурсу до української частини конкурсу вже завантажено більше півтисячі фотографій. За цим показником Україну, як учасницю міжнародного конкурсу, випереджає Німеччина, Марокко та Пакистан. За статистикою завантажень за країнами можна слідкувати на сторінці у Вікісховищі (стовпець Uploads). Очевидно, кількість не найголовніший показник у цьому конкурсі. Мета — отримати світлини кожної природної пам`ятки України!

А поки декілька фото. Перша конкурсна світлина зроблена у столичному парку, автор зафіксував чарівних представників фауни, єдиний в Україні вид черепах, — болотні європейські.

Emys orbicularis in Kyiv 01
Черепахи болотні європейські (Emys orbicularis) в Нижньому з Оріхуватських ставків у Голосіївському парку імені Максима Рильського. Автор: Sergento // CC BY-SA 4.0
І ще кілька випадкових фото…

Чортория орнітологічний заказник
Орнітологічний заказник «Чорторийський» поблизу села Чортория в Кіцманському районі Чернівецької області. Автор: ЯдвигаВереск // CC BY-SA 4.0
Озерами Свидовця
Карпатський біосферний заповідник. Автор: Vian // CC BY-SA 4.0
Danube Biosphere Reserve RB
Дунайський біосферний заповідник. Автор: Rbrechko // CC BY-SA 4.0
 

19 thoughts on “Конкурс розпочався!

  • Микола Василечко

    Тут вже деякі «моторні» завантажувачі в гонитві за кількістю і перемогою вже такі безглузді файли по Тернопільській області позавантажували, що якби тут не жив, то сприйняв би на віру, що то так і є… Нині, наприклад, два десятки файлів такої собі користувачки Korporacia мусів пофільтрувати…

    Відповідь
  • Nataliya Shestakova

    Скажіть, будь ласка, чи буде для WLE 2016 діяти правило, яке було застосовано для WLM 2015 – тобто подвійний бал за фото пам’ятки природохоронного фонду, яка не була освітлинена раніше (принаймні, нема фото у Вікісховищі)? Заздалегідь – дякую за відповідь!

    Відповідь
    • Якщо ввести таке правило- це спровокує на ще більше “помилкових” фото, що не мають відношення до опзф. А верифікувати їх можна точно тільки напр., по фото охоронної таблички”, але напр. памнятка “Гетьманська криниця” на Одещині має один такий знак ажж в 1,5кілометрах від власне памнятки, а сусідній Ананьєвський район не знаковано жодною табличкою, хоча напр., мені памнятку показував напр., вчитель, що її заповідав, тобто це достовірно вона). А в чесності частини активу конкурсу, а ще більше-поверхневості пошуків ними памняток, я небезпідставно сумніваюсь. Напр., маю дані ( свідчення, геогр.особливості, перефото квартальних карт+ космофото ,ну й звісно стішкі))) – що фото Катрусі та “Кулібін”-а абсолютно не зображують памнятку ” Діброва болотного дуба”. І таких прикладів навіть шукати не треба. Але правити не бачу смисла. За своїм принципом, по суті -Вікіпедія не може бути достовірним джерелом.

      Відповідь
  • Романстериус

    Есть ли версия правил на русском языке?

    Відповідь
  • Доброго дня!
    Чи буде створена така ж статистика завантажень по Україні як і в минулому році ?

    Відповідь
  • Коли завантажені фото будуть, з’являтись у списках?

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *