Контакти

З усіма питаннями щодо конкурсу просимо звертатися за електронною адресою
wle@wikimedia.org.ua
(сюди ж пишіть адміністраторам сайту)

Також із нами можна зв’язатися через Facebook-сторінку «Вікі любить Землю».

Організатор конкурсугромадська організація «Вікімедіа Україна».

Члени організаційного комітету конкурсу у 2019 році:

 • Atoly — волонтер проектів Вікімедіа, зокрема фотоконкурсів Вікі любить Землю та Вікі любить пам’ятки; редактор і адміністратор української Вікіпедії.
 • Mykola Swarnyk — фотограф-фрілансер з Канади, член Ради директорів Суспільної служби українців Канади (Торонто), редактор української Вікіпедії.
 • UA-Lora — маркетолог, мандрівниця, дописувачка та патрульна Української Вікіпедії.

41 коментар до "Контакти"

 1. Чому у переліку пам’яток відсутні: Кодацька фортеця, Самарська (На Дніпропетровщині)…? І чи можливо це виправити?

  • Чи Кодацька фортеця є об’єктом природно-заповідного фонду України? Саме природного, бо списки пам’яток культурної спадщини – то окрема тема.

 2. Шановний пане Євген!
  Я, Чапцев Олександр Володимирович, секретар правління з творчих питань Національної спілки фотохудожників України, погоджуюсь бути в журі фотоконкурсу “Вікі любить землю”, також підтверджую, що готов взяти участь у круглому столі 10.04.2013 року.
  На сторінках сайту НСФХУ photospilka.com ми розміщали інформацію про конкурс, і надалі готові буди інформаційними партерами Вашого проекту. Надіюсь на плідну та цікаву співпрацю. З повагою, Олександр Чапцев

 3. Доброго дня!
  Підскажіть, будь ласка, а де можно переглянути місцезнаходження об’єктів ПЗФ, а саме квартали та виділи на картах?

  • Списки пам’яток мають стовпчик “Координати”. З часом завдяки йому буде здійснена прив’язка до карт. Про деякі об’єкти ПЗФ є окремі статті у Вікіпедії. Це добре видно на прикладі м. Києва. У цих статтях можна почерпнути додаткову інформацію. Проте, щоб відшукати місцезнаходження деяких заповідних об’єктів, очевидно, слід здійснити справжнє краєзнавче дослідження, що буде не менш цікаве, ніж власне фотографування.

  • Вітаю! Оргкомітет з радістю розгляне Ваші пропозиції щодо наповнення призового фонду та інші форми співпраці в межах підготовки і проведення конкурсу. З нами можна зв’язатися через вищенаведені електронні адреси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *