Списки пам’яток / Lists of sights

Оберіть область, яка Вас цікавить, перед Вами відкриється список конкурсних об’єктів цього краю. Кожна пам’ятка має свій ідентифікатор («ID»), який необхідно вводити при завантажені фотографій, і також адресу, географічні координати та стовпчик, в якому Ви можете перевірити, чи є фотографії цієї пам’ятки у Вікісховищі.

62 коментарі до "Списки пам’яток / Lists of sights"

    • Списки пам’яток для конкурсу «Вікі любить Землю» сформовані на основі листа Департаменту заповідної справи Міністерства екології та природних ресурсів України від 19 березня 2014 року №9-04/242-14 (відповідь на інформаційний запит вх. № К-194/ЗДПІ-14 від 12 березня 2014 року). У наданому переліку пам’яток у Кременчуці лише один парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва — Придніпровський площею 40,19 га, створений рішенням облвиконкому від 13.12.75 № 531, розп.ОДА № 34 від 14.04.97.

  1. Доброго дня…Я вибачаюсь а чому нема у списку ..Вінницької обл Тростянецький район . с.Четвертинівка адже там є багато памяток там воював Б.Хмельницький

  2. Не можу знайти Деснянський біосферний резерват у списках Сумської області, є тільки НПП Деснянсько-Старогутський?

  3. Я хочу выложить фотографии заката в г. Кременчуге и с. Весёлая Долина, Полтавская область, но не знаю какой ID указывать и где вообще его искать.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *