Фотоконкурс «Вікі любить Землю» 2016 наближається!
Першого травня 2016 року спільнота Вікімедіа розпочинає міжнародний конкурс фотографій природоохоронних об’єктів — «Вікі любить Землю» 2016. Запрошуємо долучитися до української частини конкурсу!
Це вже четвертий рік конкурсу. Цього року 16 країн зголосилися взяти в ньому участь. Wiki Loves Earth — один з найбільших фотоконкурсів у світі, і ми дуже раді, що багато українців бере в ньому участь. «Вікі любить Землю» став рухом, дехто з року в рік робить фотографії пам’яток природи навмисне на конкурс. Віддані учасники, з одного боку, і новачки — з іншого, допомагають заповнювати білі плями на карті й завантажують світлини невідомих для широкого загалу місцин, де охороняється природа.
Для нас цей конкурс — чудова нагода показати красу природи різних куточків України, у тому числі проілюструвавши статті Вікіпедії. А також і привернути увагу громадськості до охорони природи. Завдяки нашим учасникам ми слідкуємо за збереженням природи за світлинами різних років.
У конкурсі може взяти участь будь-хто, потрібні лише фотографії та обліковий запис у Вікісховищі. Прогляньте списки об’єктів і завантажте фото природоохоронних територій (не важливо, якої давності, головне, що власні) у Вікісховище з 1 по 31 травня, вказавши відповідний ідентифікатор. Звісно ж, будуть призи — адже найсумлінніші фотографи мають бути винагороджені!
Про всі цікавинки підготовки та проведення конкурсу ми писатимемо тут, тож слідкуйте!
Якщо у Вас будуть якісь запитання, ставте їх у коментарях — ми відповідаємо.
Чи можна додати НПП Верхнє Побужжя і геологічний заказник місцевого значення Хоморські граніти до списків?
Ми пошукаємо рішення про включення їх до пам’яток. Відпишемо, коли буде оновлення. Дякуємо за уважність!
Пошукайте, будь ласка, ще пам’ятку природи – “Катальпа бігнонієвидна”, в Кременці, в списках конкурсу – відсутня, хоч охоронну табличку має.
https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Кременецька_катальпа_01.JPG
Рішенням виконавчого комітету Тернопільської обласної ради від 21.12. 1974 р. №554 дерево справді заповідали. Підтверження, що статус є по сьогодні поки не знайшли. Але до списків включимо! Дякуємо!