Спецномінація «Найкраща аерофотозйомка»
Цього року в межах «Вікі любить Землю» вдруге проводиться спецномінація «Найкраща аерофотозйомка» для знімків природоохоронних територій, зроблених із дрона, квадрокоптера чи будь-якого іншого літального апарата.
Минулоріч в межах спецномінації конкурсанти завантажили 130 робіт, показавши з висоти низку об’єктів ПЗФ по всій Україні — від «Подільських Товтрів» на Дністрі до «Кінбурнської коси» в Чорному морі, від Синевирського перевалу до Білокузьминівських стовпів у Краматорську. Серед усіх знімків спеціальне журі обрало 11 найкращих. Переглянути їх ви зможете за цим посиланням. Всі фото, подані на спецномінацію 2019 року, можна переглянути у Вікісховищі.
Цього разу також буде окреме журі, яке визначить 10 найкращих аерофото. Оцінюватися буде якість і технічна досконалість фотографії, а також її оригінальність і цінність для Вікіпедії та вікіпроєктів. Автори переможних фото отримають призи і сувеніри. До речі, цьогоріч світлини з повітря можуть змагатися також і в основній «якісній» номінації. Щоб взяти участь у номінації, під час завантаження вашого знімка оберіть «Аерофото» у списку спецномінацій. Інструкцію із завантаження знімків ви знайдете в розділі «Як взяти участь».
«Вікі любить Землю» 2020 в Україні триватиме із 1 по 31 липня. Читайте повний регламент конкурсу та відповіді на часті питання. Інструкцію як взяти участь ви знайдете на окремій сторінці.
Читайте новини та історії про конкурс у нашому блозі. Якщо виникнуть питання, звертайтеся за контактами, вказаними на сайті.
Щоб оперативно стежити за новинами, підписуйтеся на нас у соцмережах:
Щоб оперативно стежити за новинами, підписуйтеся на нас у соцмережах:
У зв’язку із пандемією коронавірусу ми закликаємо учасників конкурсу дотримуватися усіх карантинних обмежень. Уникайте необов’язкових подорожей, а натомість фотографуйте об’єкти ПЗФ неподалік від дому або розберіть архіви фотографій. Дотримуйтеся усіх обмежень та правил безпеки, встановлених окремими заповідниками. Зберігайте соціальну дистанцію та не відвідуйте природні пам’ятки великими групами.