Найкращі фото Житомирської, Одеської, Рівненської, Херсонської та Черкаської областей
У цьому дописі ми продовжуємо знайомити вас з найкращими фото кожного регіону України. Сьогодні ми покажемо світлини з Житомирської, Одеської, Рівненської, Херсонської та Черкаської областей, які перемогли у «Вікі любить Землю» 2024.
Житомирська область
Найкращою світлиною Житомирської області журі визначили знімок «Сова бородата», зроблений у Баранівському заказнику. Автор — Олександр Гриб.
Цього року 11 учасників та учасниць завантажили 155 фото 26 пам’яток природно-заповідного фонду Житомирщини (5 з них проілюстровано вперше). Усього у списках області 290 пам’яток, за весь час проведення конкурсу 120 учасників та учасниць завантажили фото 182 об’єктів (62%).
Одеська область
Найкращою світлиною Одеської області стало фото ковили у Тарутинському степу. Автор — Максим Яковлєв.
Цього року 11 учасників та учасниць завантажили 68 фото 16 пам’яток природно-заповідного фонду Одеської області (1 проілюстрована вперше). Усього у списках області 129 пам’яток, за весь час проведення конкурсу 168 учасників та учасниць завантажили фото 125 об’єктів (96%).
Рівненська область
Переможну світлину Рівненської області зробив Дмитро Трофимчук на території Надслучанського регіонального ландшафтного парку. На ній зображені туман над річкою Случ перед світанком.
Цього року 6 учасників та учасниць завантажили 166 світлини 20 пам’яток природи Рівненщини (5 проілюстрована вперше). Усього у списках області 333 об’єктів, за весь час проведення змагання 96 учасників та учасниць завантажили фото 161 об’єктів (48%).
Херсонська область
Серед фото Херсонської області журі фотоконкурсу обрало світлину Ганни Глушакової із зебрами у степу Асканії-Нови, нині окупованої росіянами.
Цього року 15 учасників та учасниць завантажили 122 світлини 13 пам’яток природи Херсонщини. Усього у списках області 84 об’єкти, за весь час проведення змагання 224 учасників та учасниць завантажили фото 77 об’єктів (91%).
Черкаська область
У Черкаської області найкращим став знімок світанку у ландшафтному заповіднику «Тарасів Обрій», авторства Олександра Мальона.
Цього року 12 учасників та учасниць завантажили 283 світлини 22 пам’яток природи Черкащини (1 пам’ятка вперше отримала світлину на Вікісховищі). Усього у списках області 598 об’єктів, за весь час проведення змагання 254 учасники та учасниці завантажили фото 397 об’єктів (66%).
Вітаємо всіх переможниць та переможців! Дякуємо учасникам та учасникам за внесок!