Списки пам’яток / Lists of sights

Оберіть область, яка Вас цікавить, перед Вами відкриється список конкурсних об’єктів цього краю. Кожна пам’ятка має свій ідентифікатор («ID»), який необхідно вводити при завантажені фотографій, і також адресу, географічні координати та стовпчик, в якому Ви можете перевірити, чи є фотографії цієї пам’ятки у Вікісховищі.

73 коментарі до “Списки пам’яток / Lists of sights

  • Сповіщення: Вікі любить Землю

  • Здравствуйте! Хотел уточнить… Есть водопад Женецький водоспад Он находится на территории Карпатского национального природного парка. Я так понял он отдельно не выделен и его фото должны быть под ID природного парка, правильно?

    Відповісти
  • в Хмельницькій обл. не можу знайти Бакоту в списках.( https://uk.wikipedia.org/wiki/Бакота ).
    Зате там багато різних ялин ,дубів і тисів. Також я думаю що важко підібрати пам”ятки в списках ,особливо якщо об”єкт не належить до якоїсь з пам”яток)).
    Я гадаю це зайве обмеження.

    Відповісти
    • М-мм, на конкурсі мова йде саме про пам’ятки (тобто такі, що мають статус пам’ятки у нашій державі). Списки формувалися за даними нашого міністерства екології. Восени уже кілька років проходить фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки», там основним об’єктом є пам’ятки культури (історія, архітектура тощо). Проблема із тими списками в тому, що у нашій державі відсутній зведений реєстр. І дуже складно взагалі зрозуміти, що має статус пам’ятки, а що ні. Також нагадаю, що Ви можете вантажити фотографії на Вікісховище для ілюстрування статей у Вікіпедії та інших проектах і без спеціалізованого фотоконкурсу 😉

      Відповісти
    • Бакота є у списку культурних пам’яток для конкурсу Вікі любить Пам’яткиВікіпедія:Вікі любить пам’ятки/Хмельницька область/Кам’янець-Подільський район . Без списків та ідентифікаторів важко розібрати тисячі фотографій, які вантажать сотні учасників.

      Відповісти
    • Щодо Бакоти – теж довго розирався, яц це може так бути, що її немає в списках природоохоронних об’єктів. Але виявилось, що вона відноситься до велчезного НПП “Подільські Товтри”. На південному березі Бакотської затоки стоїть інформаційний плакат , що вказує на цей факт.

      Відповісти
  • Це тільки пейзажні знімки приймаються? Чи можна подати на участь в конкурсі макрофото комах наприклад ? Як тоді з ID ?

    Відповісти
    • Доброго дня. Ні. Не тільки пейзажні світлини приймаються, можна робити фотографії й видів рослин та тварин, що зустрілися на території пам’ятки (наприклад, гривистий баран із Харківського зоопарку – цілком у межах вимог конкурсу), але, звісно, було б бажано, щоб цей вид був ендеміком. інакше трохи складно буде зрозуміти чи це фотографія на території конкретного заповідника була зроблена: наприклад, тут. ID має відповідати за причетність до пам’ятки – чи це звичайний камінець чи квіточка, чи й цілком унікальний фрагмент пам’ятки. Просто звичайному камінцеві/квіточці буде складніше виграти, адже мета – ілюстрація статей у вікіпроектах

      Відповісти
  • Доброго дня!
    Мене звати Павло. Я працюю в Біосферному заповіднику “Асканія-Нова”. В мене виникло питання до організаторів конкурсу “Вікі любить землю”. Справа в тому, що в списку пам’яток Херсоської області є два об’єкта пов’язаних з заповідником “Асканія-Нова”,(
    Kher-11 «Асканія-Нова» Дендрологічний парк
    вул. Фрунзе, 13 смт Асканія-Нова, Чаплинський район.
    Біосферний заповідник «Асканія-Нова» ім. Ф. Е. Фальц-Фейна
    183,2
    Kher-21 «Асканійський» Заказник
    загально-зоологічний буферна зона біосферного заповідника «Асканія-Нова».
    Переоформляється охоронне зобов’язання
    17746,0
    ) але немає самого заповідника. Якщо я хочу додати світлини зняті безпосередньо в заповіднику, який ID зі списку мені вказувати?

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *