Перша година конкурсу – завантажено 8 світлин!

Конкурс розпочався. Однією з перших фотографій, що беруть в ньому участь, стала ось ця світлина:

Парк палацу Шенборна (Берегово). Автор – Богдан Репетило

З нетерпінням чекаємо нових завантажень. Їхню кількість на цю хвилину можна дізнатися на лічильнику у правій верхній частині нашого сайту. Всім учасникам бажаємо гарного інтернет-з’єднання для максимального числа завантажень, а головне – перемоги!

Як узяти участь

Взяти участь у конкурсі «Вікі любить Землю» зможе кожен охочий. Для цього слід зареєструватися у Вікісховищі – одному з сестринських проектів Вікіпедії, – знайти у переліку відомі Вам об’єкти, сфотографувати їх власноруч (будь-коли) і завантажити світлини на Вікісховище (у період з 15 квітня до 15 травня).

Усі фотографії, надіслані на конкурс, потрапляють до службової категорії commons:Category:Images from Wiki Loves Earth 2013 in Ukraine. Одночасно вони потрапляють до загальної категорії українських пам’яток природи — commons:Category:Natural heritage sites in Ukraine. Таким чином світлини стають надбанням людства – їх може використовувати будь-хто з будь-якою метою, не забуваючи вказати автора і джерело, звідки було взято фотографію.

Перша година конкурсу – завантажено 8 світлин!: 5 коментарів

  1. Доброго времени суток. Не понимаю, почему мои загруженные фото не попадают в служебную категорию commons:Category:Images from Wiki Loves Earth 2013 in Ukraine. Помогите пожалуйста разобраться.

    1. Схоже, що для завантаження фотографій Ви використовували звичайний завантажувач. Для того, щоб категорії автоматично прописувалися, Вам необхідно користуватися ось цим завантажувачем: http://commons.wikimedia.org/w/index.php?title=Special:UploadWizard&campaign=wle-ua&uselang=uk (див. інструкцію у правому верхньму кутку головної сторінки сайту)

      1. Получается, что я теперь не смогу загрузить те же самые фото, потому что система пишет, что уже существует другой файл с таким содержимым?

        1. Ви можете вручну додати шаблон на сторінку опису зображення {{UkrainianNaturalHeritageSite|ID}} , де замість ID – ідентифікатор пам’ятки. Тоді зображення автоматично потрапить до конкурсної категорії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *