Фотоконкурс «Вікі любить Землю» 2016 наближається!

Першого травня 2016 року спільнота Вікімедіа розпочинає міжнародний конкурс фотографій природоохоронних об’єктів — «Вікі любить Землю» 2016. Запрошуємо долучитися до української частини конкурсу!

Апшинецький гідрологічний заказник. Автор фото — Сергій Криниця (Haidamac) [CC BY-SA 4.0].

Це вже четвертий рік конкурсу. Цього року 16 країн зголосилися взяти в ньому участь. Wiki Loves Earth — один з найбільших фотоконкурсів у світі, і ми дуже раді, що багато українців бере в ньому участь. «Вікі любить Землю» став рухом, дехто з року в рік робить фотографії пам’яток природи навмисне на конкурс. Віддані учасники, з одного боку, і новачки — з іншого, допомагають заповнювати білі плями на карті й завантажують світлини невідомих для широкого загалу місцин, де охороняється природа.

Для нас цей конкурс — чудова нагода показати красу природи різних куточків України, у тому числі проілюструвавши статті Вікіпедії. А також і привернути увагу громадськості до охорони природи. Завдяки нашим учасникам ми слідкуємо за збереженням природи за світлинами різних років.

У конкурсі може взяти участь будь-хто, потрібні лише фотографії та обліковий запис у Вікісховищі. Прогляньте списки об’єктів і завантажте фото природоохоронних територій (не важливо, якої давності, головне, що власні) у Вікісховище з 1 по 31 травня, вказавши відповідний ідентифікатор. Звісно ж, будуть призи — адже найсумлінніші фотографи мають бути винагороджені!

Про всі цікавинки підготовки та проведення конкурсу ми писатимемо тут, тож слідкуйте!
Якщо у Вас будуть якісь запитання, ставте їх у коментарях — ми відповідаємо. 

Волонтер і членкиня оргкомітету у попередні роки конкурсу.

4 Comments

 1. Кшися Вереск · 2016-04-28 Reply

  Чи можна додати НПП Верхнє Побужжя і геологічний заказник місцевого значення Хоморські граніти до списків?

  • attolippip · 2016-05-02 Reply

   Ми пошукаємо рішення про включення їх до пам’яток. Відпишемо, коли буде оновлення. Дякуємо за уважність!

   • Кшися Вереск · 2016-05-08 Reply

    Пошукайте, будь ласка, ще пам’ятку природи – “Катальпа бігнонієвидна”, в Кременці, в списках конкурсу – відсутня, хоч охоронну табличку має.
    https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Кременецька_катальпа_01.JPG

    • h_anna · 2016-05-08 Reply

     Рішенням виконавчого комітету Тернопільської обласної ради від 21.12. 1974 р. №554 дерево справді заповідали. Підтверження, що статус є по сьогодні поки не знайшли. Але до списків включимо! Дякуємо!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *