Списки пам’яток / Lists of sights

Оберіть область, яка Вас цікавить, перед Вами відкриється список конкурсних об’єктів цього краю. Кожна пам’ятка має свій ідентифікатор («ID»), який необхідно вводити при завантажені фотографій, і також адресу, географічні координати та стовпчик, в якому Ви можете перевірити, чи є фотографії цієї пам’ятки у Вікісховищі.

62 коментарі до "Списки пам’яток / Lists of sights"

   • Інші озера,які знаходяться в природно-охоронній зоні(наприкла Шацькі озера)теж не являються обєктами?їхнє фото не може брати участь в конкурсі?

    • Шацькі озера розташовані в межах Шацького національного природного парку, тому фото звідси можуть брати участь у конкурсі.

 1. Запитання до оргкму: чи належить музей-скансен “Старе село”, що в Колочаві, до НПП “Синевир”?

  • Якщо озеро розташоване на території природоохоронного об’єкта (заповідника, заказника, національного природного парку тощо), тоді так.

 2. А чому в списку пам’яток Чернігівської області немає Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця»? Це ж “комплекс пам’яток історії, культури та природи” національного статусу.

  • У списках є парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва “Кочубеївський”, який знаходиться на території заповідника. Заповідник загалом не є пам’яткою природи.

 3. Доброго дня! Нещодавно завантажив фотографію, випадково вказавши неправильне ID; замість 65-203-5002 там має бути 65-206-5003. Чи не могли б ви виправити? Файл: Нижньодніпровський національний природний парк 3.jpg

  • Дякуємо! Виправили! Але Ви й самі можете виправити. Закладка “Редагувати” біля поля Пошук на сторінці файлу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *