Статистика

Досягнення четвертого дня – 1000-на та 1111-та світлини

Тисячна фотографія. Скульптура оленів у Фороському парку. Автор Mytrofan
№1111. Файл:Царівни Стохода. Заказник “Стохід”. Волинь. Полісся. Камінь – Каширський район. Тоболи. Річка Стохід. Урочище “Вирок”. Автор Юрій Кепа

18 квітня, 4-й день конкурсу, приніс нам одразу два рекорди – тисячну і 1111 фотографію. Прикро, але обидві “ювілейні” світлини найімовірніше не потраплять до числа переможців. На фотографії №1000, зображено сучасну скульптуру оленів у парку. Українське законодавство забороняє вільне поширення зображень сучасних скульптур без спеціального дозволу автора. Тож за правилами Вікісховища ця фотографія з часом має бути вилучена.

Барвисте фото “Царівни Стохода” не буде вилучене ніколи,  але теж навряд чи потрапить до числа призерів, адже не відповідає п. 3 і 7.9 регламенту конкурсу (на фото зображено не об”єкт ПЗФ, а окрему рослину).

Але такі випадки, на щастя, поодинокі і складають не більше online casino gids 1% надісланих світлин. Натомість динаміка конкурсу дуже тішить членів оргкомітету. Сайт wle.org.ua за чотири дні відвідало понад 20000 користувачів Інтернету, завантажені до конкурсної категорії світлини презентують усі області України. Триває робота над статистичними інструментами, які дозволять підрахувати кількість світлин по областях і статистику авторів, які завантажили найбільшу кількість фотографій різних пам”яток. Нагадаємо, що це також одна з номінацій конкурсу.

У черговий раз хочемо звернути Вашу увагу на те, що світлини одразу потрапляють до конкурсної категорії тільки якщо використовується спеціальний завантажувач uploader_wle Фото в конкурсній категорії автоматично сортуються за алфавітом, тому щойно завантажені світлини можуть опинитися не на початку, а на будь-якій сторінці категорії (1 сторінка складається з 200 світлин).

Списки у Вікіпедії поповнюються вручну фотографіями пам”яток і організатори можуть не встигати за учасниками, які завантажують їх. Але Ви можете це зробити й самостійно – для цього слід вставити назву фотографії в поле «фото= » відповідної пам”ятки в списку. Якщо ж у Вас виникають питання, пов”язані з конкурсом, пошукайте відповідь на сторінці ЧаП нашого сайту, у коментарях до інших сторінок та публікацій та не соромтеся звертатися до оргкомітету. Ми з радістю допоможемо Вам!

2 коментарі до “Досягнення четвертого дня – 1000-на та 1111-та світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *