Статистика

Перша година конкурсу – завантажено 8 світлин!

Конкурс розпочався. Однією з перших фотографій, що беруть в ньому участь, стала ось ця світлина:

Парк палацу Шенборна (Берегово). Автор – Богдан Репетило

З нетерпінням чекаємо нових завантажень. Їхню кількість на цю хвилину можна дізнатися на лічильнику у правій верхній частині нашого сайту. Всім учасникам бажаємо гарного інтернет-з’єднання для максимального числа завантажень, а головне – перемоги!

Як узяти участь

Взяти участь у конкурсі «Вікі любить Землю» зможе кожен охочий. Для цього слід зареєструватися у Вікісховищі – одному з сестринських проектів Вікіпедії, – знайти у переліку відомі Вам об’єкти, сфотографувати їх власноруч (будь-коли) і завантажити світлини на Вікісховище (у період з 15 квітня до 15 травня).

Усі фотографії, надіслані на конкурс, потрапляють до службової категорії commons:Category:Images from Wiki Loves Earth 2013 in Ukraine. Одночасно вони потрапляють до загальної категорії українських пам’яток природи — commons:Category:Natural heritage sites in Ukraine. Таким чином світлини стають надбанням людства – їх може використовувати будь-хто з будь-якою метою, не забуваючи вказати автора і джерело, звідки було взято фотографію.

5 thoughts on “Перша година конкурсу – завантажено 8 світлин!

 • Доброго времени суток. Не понимаю, почему мои загруженные фото не попадают в служебную категорию commons:Category:Images from Wiki Loves Earth 2013 in Ukraine. Помогите пожалуйста разобраться.

  Відповідь
  • Схоже, що для завантаження фотографій Ви використовували звичайний завантажувач. Для того, щоб категорії автоматично прописувалися, Вам необхідно користуватися ось цим завантажувачем: http://commons.wikimedia.org/w/index.php?title=Special:UploadWizard&campaign=wle-ua&uselang=uk (див. інструкцію у правому верхньму кутку головної сторінки сайту)

   Відповідь
   • Получается, что я теперь не смогу загрузить те же самые фото, потому что система пишет, что уже существует другой файл с таким содержимым?

    Відповідь
    • Ви можете вручну додати шаблон на сторінку опису зображення {{UkrainianNaturalHeritageSite|ID}} , де замість ID – ідентифікатор пам’ятки. Тоді зображення автоматично потрапить до конкурсної категорії

     Відповідь
     • Спасибо))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *