Новини / News

36 годин до кінця конкурсу

File:Околиці ведмежатника 5.jpg
Павичі з київського зоопарку, найпопулярнішого об’єкту конкурсантів. Фото – користувач Сарапулов

Рівно півтори доби залишається до закінчення конкурсу — 15 травня о 23:59:59 конкурсний завантажувач буде вимкнено і журі розпочне свою роботу.

Кількість завантажених фотографій перевищила позначку 9000. Найулюбленішим об’єктом наших фотографів виявився київський зоопарк — 176 конкурсних фотографій зроблено саме в ньому. Лише на одну фотографію відстають «Приазовський національний природний парк» (175) і парк «Софіївка» в Умані (174).

Переглянути фотографії  можна в конкурсній категорії – Images from Wiki Loves Earth 2013 in Ukraine. Серед них є і панорамні знімки, фотографії окремих рослин і тварин, гроти, скелі, озера і ріки — всі вони вражають величною красою і дають відчути, яке багатство ми маємо і повинні берегти.

Після закінчення конкурсу організаторам ще слід буде розсортувати фотографії по окремих категоріях — для багатьох об’єктів будуть створені нові, а також «вклеїти» фотографії у відповідні статті Вікіпедії. Ми запрошуємо долучитися до цієї роботи і конкурсантів — тоді Вашу фотографію буде легше знайти зацікавленому читачеві. Але найближчі 36 годин радимо ще і ще завантажувати нові фотографії — чим більше фотографій, тим багатше уявлення про заповідний фонд отримають наші читачі!

6 коментарів до “36 годин до кінця конкурсу

 • На жаль я за цей період завантажив лише декілька знімків. Якість і кількість моїх знімків все одне не дуже висока, але ці фото вплинули би на статистику. Можливо це невеликий був би вплив, я сам не знаю. У найближчі півроку я завантажу те що у мене є по цей тематиці.

  Відповісти
 • Класний проект – пробудив бажання побувати в невідомих досі куточках рідного краю, побачити його красу самому і показати іншим. Таких списків пам’яток природи мабуть більше ніде і не знайдеться. По його завершенні в списках об’єктів залишатиметься ще чимало “білих плям”. Хотілося б продовжувати їх заповнювати і поза конкурсом. Чи буде така можливість і якщо так, то як вона буде реалізована? Можливо буде якийсь інший, не-конкурсний завантажувач, що дозволятиме проставляти ідентифікатори об’єктів та з іншими зручностями? Було б ще цікаво якби продовжували оновлюватись сторінки статистики, нехай теж вже нові, не конкурсні, можливо й не так часто.

  Відповісти
  • Звичайно потрібно буде продовжувати завантажувати. І варто використовувати цей самий завантажувач, просто це буде вже поза конкурсом.

   Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *