Статистика

Покажіть красу свого краю!

Уже пройшла більша частина часу, протягом якого можна завантажувати роботи на фотоконкурс «Вікі любить Землю». Нагадуємо, що він триває лише до 31 травня! Завдяки вашій та підтримці наших партнерів вже завантажено 6 359 світлин з зображенням пам’яток природи в українській частині конкурсу. Всього (з усіх країн-учасниць) завантажено 27 740 робіт.

Чистилівський орнітологічний заказник. Зимовий вид на річку Серет поблизу Чистилова (Тернопільський район). Автор: Микола Василечко.
Ліцензія CC-BY-SA-3.0, з Wikimedia Commons

Усі вони вражають красою та мальовничістю усіх куточків нашої країни. Найбільше фотографій отримано з Криму (967 фотографій, на яких зображено 74 пам’ятки природи), Івано-Франківської (464 фото, 32 об’єкти), Львівської (434 фото, 50 пам’яток), Закарпатської (396 світлин, 41 об’єкт) областей та з Києва (942 фотографій, 103 пам’ятки природи).

Гора Демерджи, Крим. Автор: Єкатерина Борисова.
Ліцензія CC-BY-SA-3.0, з Wikimedia Commons

Найменше світлин з Житомирської (41 світлина, 17 пам’яток), Луганської (22 фото, 4 пам’ятки) та Сумської (34 світлини, 14 об’єктів) областей, незважаючи на те, що  у цих регіонах знаходиться більше 520 об’єктів природно-заповідного фонду!

Олешківські піски, Цюрупинський район, Херсонська область. Автор: Igor Kalishenko.
Ліцензія CC-BY-SA-3.0, з Wikimedia Commons

У конкурсі є не тільки номінації на найкращі фото. Визначатимуться також 10 користувачів, які сфотографували найбільшу кількість пам’яток, а це означає, що чим більшою кількістю робіт ви поділитеся, тим вищі шанси перемогти у цій номінації.

Зверніть увагу, що важливою умовою участі є завантаження не просто зображення природи,  а саме природної пам’ятки, об’єкту природно-заповідного фонду України! Всього на конкурс було подано фотографії 791 пам’ятки природи, що становить 9% від усіх пам’яток країни. Так, найбільше об’єктів зі списків ПЗФ України сфотографовано у Севастополі (66%), Києві (56%), Криму (37%), Миколаївській (22%) та Одеській (17%) областях.

Український степовий природний заповідник Кальміуський. Донецька область. Автор: Balkhovitin
Ліцензія CC-BY-SA-3.0, з Wikimedia Commons

Найменше у Луганській (ми отримали фотографії лише 4 об’єктів, що становить 2% від загальної кількості), Волинській (12 об’єктів, а це лише 3%), та Запорізькій (11 об’єктів, що дорівнює 3%).

 Беріть участь, діліться своїми роботами та перемагайте!

Читайте нас на Facebook, Instagram чи ВКонтакті.

Один коментар до “Покажіть красу свого краю!

  • хочу тоже показать наши красивые места в г.Николаеве.Хочу принять участие в это конкурсе,я случайно зашла и увидела прекрасные уголки нашей земли,и мне захотелось тоже поучаствовать,завтра поеду на природу и по фотогрофирую классные места.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *