Новини / News

У червні фотоконкурс триватиме у деяких країнах!

Фотоконкурс «Вікі любить Землю» в Україні відкритий лише до 31 травня, але у червні є можливість взяти участь в інших країнах!

Так, Сербія та Алжир прийматимуть фотографії із 1 по 30 червня. А от у Німеччині, Нідерландах, Гані та Індії конкурс триває цілих два місяці – травень і червень.

Правила участі у конкурсах в інших країнах ідентичні до українських. Тож, якщо ви маєте зображення природних пам’яток цих країн або плануєте їх відвідати – завантажуйте на конкурс відповідних країн-учасниць та перемагайте!

Gudalur, India. Автор: Manoj K. Ліцензія: CC BY-SA 3.0

 

 

3 коментарі до “У червні фотоконкурс триватиме у деяких країнах!

 • Чудово що Алжир бере участь у конкурсі! Я саме в Алжирі. Якщо є можливість звязатись з організаторами і якщо вони готові зустрітись зі мною в столиці до 6 червня, то прошу передати мої координати. 0540354462 – це мій алжирський номер. Розмовляю трохи французькою та арабською.

  Відповісти
 • Як це корелює з “25 червня 2014 року буде визначено переможців міжнародного конкурсу «Вікі любить Землю»” (розділ сайту “Про конкурс”)?

  Відповісти
  • Доброго вечора! У зв’язку з тим, що деякі країни-учасниці продовжили терміни проведення конкурсу, відповідно міжнародне журі розглядатиме роботи після остаточного його закінчення – у липні. Як тільки стануть відомі точні дати розгляду робіт – ми відразу повідомимо про це на сайті. Дякуємо за питання!

   Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *