Анонси

Номінація «Освітлинимо безсвітлинні»

В Україні є багато відомих, «розкручених», можна навіть сказати культових об’єктів природно-заповідного фонду. Це, переважно, так звані об’єкти високого рангу: заповідники та національні парки. Широко відомі також більшість парків пам’яток садово-паркового мистецтва, дендропарків та ботанічних садів, які масово відвідуються туристами, екскурсантами і просто відпочивальниками, більшість подорожує та прогулюється з фотокамерою. Про зоопарки вже й мови немає.

Проте окрім цього, є багато в Україні маловідомих широкому загалу заказників та пам’яток природи. Відповідно світлини цих об’єктів відсутні в Вікіпедії. Проте Україна має знати про свої природні багатства.

Тому, Національний екологічний центр України та Дружина охорони природи «Зелене Майбутнє» організовують спеціальну номінацію «Освітлинимо безсвітлинні» в межах української частини конкурсу «Вікі любить Землю».

Necu004-236x300zelene maibutne

 

Ця номінація для тих, хто любить з фотоапаратом мандрувати маловідомими і малолюдними місцинами, хто має завзяття справжнього дослідника, хто бачить красу простої здавалось би природи, хто любить фіксувати свої враження фотоапаратом, щоб передати їх іншим.

Національний екологічний центр України та Дружина охорони природи «Зелене Майбутнє» присудять приз у цій спецномінації тому учаснику, який подасть на конкурс фотографії для найбільшої кількості об’єктів ПЗФ, які раніше не мали фотографій в українському секторі Вікіпедії взагалі.

15 коментарів до “Номінація «Освітлинимо безсвітлинні»

  • Забув спитати. От є об’єкт. Наприклад, та ж Байкова гора, яку ну ніхто не хоче фотографувати. Я сам попав туди майже випадково і, пробігаючи на великій швидкості, зробив пару фото. А тепер, під впливом нової номінації, туди рвонуть стада оскаженілих лемінгів. Так кому буде зарахований бал? Тому, хто завантажив фотографії на сервер першим чи усім, хто завантажив фотографії цього об’єкта протягом конкурсу?

    Відповісти
    • Як на мене, то зараховувати треба не хто перший (чи хитріший), а всім, хто завантажив протягом конкурсу, бо то буде просто гонитва за кількістю: як небудь завантажити без оформлення, без категоризації, аби тільки ближче до призового місця.

      Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *