Новини / NewsСтатистика

10 тисяч фотографій і три дні до завершення конкурсу

28 травня завдяки невтомним учасникам конкурсу «Вікі любить Землю» перетнув позначку у 10 тисяч завантажених фото. Перетнув і… продовжив крокувати, бо кількість фото і далі зростає.  Це просто прекрасно, дякуємо вам!

Усі завсідники і ті, хто щойно дізнався про фотоконкурс «Вікі любить Землю», мають ще три дні на завантаження своїх фото. Про вимоги до світлин ми писали раніше: ми приймаємо власні знімки природоохоронних об’єктів з офіційних списків.

Цілі конкурсу — зібрати фото чудової природи України, донести її красу, поширити розуміння її вразливості і що заповідні зони потребують піклування, а ще — наповнити ілюстраціями Вікіпедію та інші проекти. Для тих, хто пише краще, ніж фотографує, до 31 травня включно також триває конкурс статей «Пам’ятки природи у Вікіпедії» — як бачите, кожен може зробити корисний внесок!

З понеділка оргкомітет почне розгляд фотографій і відкидання тих, що не відповідають вимогам. Ми також постараємося відсіяти хитрих лінивців, які сфотографували сусідній парк, а вказали розташування заповідника, таке, на жаль, теж трапляється. Далі за роботу візьметься журі, яке у кілька раундів визначатиме власне переможців.

Чим більше фотографій, тим складніше організаторам, але тим приємніше! Ми раді, що ви завдаєте собі позитивного клопоту досліджувати закутки України і від душі ділитися знімками. Дякуємо, друзі!

PS. Ще три дні 🙂

Гідрологічний заказник «Серетський» (Тернопільська область). Автор — Микола Василечко, CC-BY-SA-4.0
Гідрологічний заказник «Серетський» (Тернопільська область). Автор — Микола Василечко, CC-BY-SA-4.0
Дуб звичайний (м. Кам'янець-Подільський). Автор — Сарапулов (CC-BY-SA-4.0)
Дуб звичайний, пам’ятка природи (м. Кам’янець-Подільський). Автор — Сарапулов (CC-BY-SA-4.0)
Дністровський каньйон (Тернопільська область). Автор — Микола Василечко, CC-BY-SA-4.0
Національний природний парк «Дністровський каньйон» (Тернопільська область). Автор — Микола Василечко, CC-BY-SA-4.0
Скелі із
Скелі із Долини привидів, урочище Демерджі (АРК). Автор — Сергій Бернацький, CC-BY-SA-4.0

Ата

Волонтерка і членкиня оргкомітету у попередні роки конкурсу.

5 коментарів до “10 тисяч фотографій і три дні до завершення конкурсу

 • Шановні друзі, доброго дня

  Я випадково повторно завантажила те саме фото під зміненою назвою файлу, заповнила запит на її видалення – але поки вона залишається завантаженою. Приміть, будь ласка, мої вибачення, зменшіть кількість моїх завантажених фото і прошу не карати суворо – це дійсно була помилка

  Відповісти
  • “Не ошибается -кто ничего не делает” (с)
   Я в свою очередь дико краснею за хоть и малую, но часть своих фото с прошлого конкурса, которые я, не имея опыта – не всегда точно привязывал, то есть -не всегда к объектам ПЗФ 😳 Волонтёры сиё не выявили и не исправили. Сейчас упорно сижу бывает по 1-2 часа, из всех доступных источников верифицируя ранее найденное, случайно запечатлённое и тд.. Снятое же в этом Викигоду – в этом уже не нуждается :). Ибо тематически “каталось” по списку с нахождением ещё “до того как”.Не говоря – “на месте”.

   Відповісти
 • Добрий день!
  Вибачте, а як можливо видалити завантажені фото на цей конкурс, тому що вони мають неправильний (не мають) ID, і поставити на всі фото ID? Бо, на мій погляд, при “завантаженні нової версії цього файлу” ID не можна поставити. Чи я не правий?
  Дякую наперед за відповідь!

  Відповісти
  • На сторінці завантаженого фото біля “Summary” (під фото) тисніть “edit”
   шукайте там рядок приблизно такого змісту
   |description={{uk|1=гідрологічний заказник “Сколиватський”}}{{UkrainianNaturalHeritageSite|71-102-5002}}

   після uk|1= можете відредагувати свій опис
   після UkrainianNaturalHeritageSite| ставите потрібний ідентифікатор

   Тиснете “Save page”

   Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *