Фотоконкурс «Вікі любить Землю» завершився рекордами!
Конкурс фотографій «Вікі любить Землю» відбувся в Україні втретє. Ще вчора ви завантажували свої фото на конкурс, а вже сьогодні ми ділимося з вами радісними емоціями від перших результатів.
14770 завантажених фото — це більше, ніж у кожному з двох попередніх українських конкурсів. А ще це красиве число побило абсолютний рекорд Німеччини, тобто з України за травень завантажено найбільше конкурсних фото не лише у цьогорічному міжнародному конкурсі, а й порівняно з минулорічним теж. Прекрасно, чи не так?
Учасники конкурсу змогли сфотографувати 1694 різних природоохоронних об’єкти України — і це теж більше, ніж попередні рази. А це означає, що у Вікісховищі — а невдовзі й у Вікіпедії — можна побачити більше заповідних куточків України, ніж досі. І це чудово!
Тепер на оргкомітет лягає обов’язок перевірити усі завантажені знімки на відповідність базовим вимогам, за можливості — категоризувати їх, і передати на розгляд журі. А там мине трохи часу, і ми з вами дізнаємося, за ким закріпиться першість у номінаціях найкращих фото, найбільшої кількості сфотографованих об’єктів і фотографування об’єктів, світлин яких досі не було.
Щиро дякуємо усім учасникам! Залишайтеся з нами, адже це ще не все! 🙂
Причому три учасники завантажили 51% від усіх фотографій, а позосталі 169 учасників – решту 49%.
І до чого тут політична агітка від Миколи Василечко. По-перше Ебальцеве так вбило в землю міжнародний престиж України, що ми зі своїм конкурсом аж ніяк не допоможемо його підняти. Образно кажучі:”Коли корабель тоне, то чистота палуби значення вже не має”. По-друге це не Українська Вікіпедія, а розділ Вікіпедії українською мовою і політичним лозунгам тут не місце.
Тобі, тезко, мізки запудрені не тою пропагандою. Патріотичні політичні лолунги актуальні всюди і Вікіпедію треба перетворювати саме на українську, а не в Україні.
А те, що на Сході зараз, то, як по-медичному сказати, чиряк на тілі: спочатку сидить під шкірою. потім починає нити й паленіти, а потім, коли дозріє, його видушують і шкіра стає здоровою.
Так що не тим місцем мислиш.
Вікіпедія не прив’язана до націй. До якої нації ви б прив’язали англомовну Вікіпедію? Сполученошатоамериканськобританськоіндійськояванськоновозеландськоавсталійської? А її при цьому редагують і ті для кого англійська не рідна, в т.ч. українці. А есперанто Вікіпедію з кількома сотнями тисяч статей куди прив’яжете? 😛 Вікіпедія взагалі не є місцем для пропаганди. Що тієї, що не тієї. Це нейтральна енциклопедія. Принаймні була б такою в ідеалі, якби багато не намагались би там свої правильні пропаганди відображати замість фактів… Для виявлення патріотизму є кращі, вдаліші місця.
Вітаю усіх, хто долучився до фотоконкурсу в Україні, бо разом вдалося досягнути чудового результату – перемоги України у кількості завантажених світлин. Щиро рада за трійку лідерів: вони гідно боролися і вибороли право називатися кращими.
МОЛОДЦІ!!! В нинішній ситуації ще одна перемога України — додатковий бонус на міжнародному рівні. І неабиякий вияв волонтерства і любові до рідної землі. Значить є товариство, з яким можна творити нову й оновлену державу.
Люби рідний край! Шануй українське!
Бо ми того варті!
Слава Україні! Героям слава!