Переможці

Результати кількісної номінації конкурсу

Щоб визначити десятку переможців у номінації за кількість сфотографованих пам’яток, зробили ми таблицю. Вона велика і має окремі стовпці для кожної області.

Ділимося інформацією з Вами — прекрасна десятка користувачів виглядає так:

 1. Мокрицький Павло — 501 сфотографована пам’ятка
 2. Haidamac — 359
 3. ЯдвигаВереск — 250
 4. Сарапулов — 228
 5. Bukovynka — 199
 6. Neovitaha777— 134
 7. Vadyum Manyuk — 83
 8. Posterrr — 74
 9. Alina Vozna — 62
 10. Бабенко Наталія — 60 пам’яток

Дуже дякуємо усім, хто об’їздив той ще шмат країни, щоб ми могли його в цій десятці згадати 🙂

Мусимо визнати таку річ. Технічно 10-е місце посів користувач DmytroChapman
— у нього 62 пам’ятки. Але це тільки технічно: коли оргкомітет взявся перевіряти, чи справді об’єкти на фотографіях відповідають пам’яткам, ідентифікатори яких вказані, він був засмучений. Принаймні мінус дві пам’ятки за рахунок неправильних ідентифікаторів. І хоч як оргкомітет намагався припускати добрі намір, це слабко виходить, якщо поглянути на фото на зразок цього:

Фото підписане як «Дніпровські острови». Автор DmytroChapman, ліцензія CC-BY-SA-4.0
Фото підписане як «Дніпровські острови». Автор DmytroChapman, ліцензія CC-BY-SA-4.0

Ви бачите на фото острови? Доклавши зусиль, можна припустити, що вони видніються за мостом. Але погодьтесь, це несерйозно.

Тому навіть якщо формально такі фото (а їх у користувача доволі і щодо інших пам’яток природи) і можна зарахувати за природоохоронні об’єкти, то для ілюстрування Вікіпедії — одної з важливих цілей нашого конкурсу взагалі — вони не підходять точно.

З чистою совістю ми віддаємо 10-е місце Наталі Бабенко, у якої 60 сфотографованих пам’яток, і мотивуємо її фотографувати і завантажувати ще 🙂 А всіх учасників наших фотоконкурсів закликаємо фотографувати, але залишатися чесними з читачами статей, в які Ваші фото потраплять згодом.

Ата

Волонтерка і членкиня оргкомітету у попередні роки конкурсу.

2 коментарі до “Результати кількісної номінації конкурсу

 • Після завершення весняних конкурсів в мене з’явилось таке враження, що за цей місяць я дізналась про природу, дерева, рослини, садово-паркове мистецтво, архітектуру і т.д., більше ніж коли це вивчалось в школі, тому що підхід до цієї справи досить свідомий і можна відчути себе дослідником 🙂 Дякую за таку можливість 🙂

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *