Новини / NewsСтатистика

Екватор перейдено. Статистика за регіонами України.

Минуло 18 днів конкурсу, тобто вже більше, ніж половина конкурсу. За цей час було завантажено понад 3000 фотографій.

Зараз у конкурсній категорії є фото з усіх областей, окрім Луганської. Всього на момент публікації сфотографовано 761 об’єкти. Найбільше сфотографовано пам’яток природи у Києві (154), потім — у Львівській області (91), третьою йде Закарпатська область (66), на 6 пам’яток відстає Хмельницька область (60), п’ятою є Чернівецька область (49). До десятка пам’яток представлено на конкурсі з Житомирської, Херсонської, Київської, Кіровоградської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Донецької областей та міста Севастополь.

Альтанка в житомирському парку P1160490
Парк ім. Ю. Гагаріна, м. Житомир. Один з трьох об’єктів області, що було подано на конкурс. Автор: Posterrr, CC-BY-SA-4.0

Пропонуємо до Вашої уваги статистику завантажених світлин із правильними ID за регіонами:

Регіон К-ть пам’яток
Київ 154
Львівська 91
Закарпатська 66
Хмельницька 60
Чернівецька 49
Тернопільська область 49
Автономна Республіка Крим 46
Івано-Франківська область 43
Вінницька область 32
Харківська область 21
Волинська область 20
Запорізька область 18
Чернігівська область 15
Черкаська область 15
Дніпропетровська область 13
Миколаївська область 11
Сумська область 10
Полтавська область 9
Рівненська область 9
Донецька область 6
Кіровоградська область 6
Одеська область 5
Херсонська область 5
Київська область 4
Житомирська область 3
Севастополь 3
Луганська область 0
Всього 761

Десять користувачів, які сфотографували найбільше природних пам’яток  виглядає так:

Регіон К-ть пам’яток
ЯдвигаВереск 267
Сарапулов 170
Rbrechko 152
Neovitaha777 71
Bukovynka 26
Haidamac 22
Tala tamila 16
Xtreme77700 16
Bonna Mistress 15
Elena Zarubina 13

Вищенаведені результати  далеко не остаточні, адже лишилося ще 13 днів, і все ще може кардинально змінитися. Тож, якщо хочете перемогти у кількісній номінації, вантажте більше фотографій різноманітних пам’яток природи!

Звертаємо увагу учасників, що світлини одразу потрапляють до конкурсної категорії, якщо вантажити їх через спеціальний завантажувач. Також обов’язковим є вказання для фотографії правильного ідентифікатора (ID). Правильний ID пам’ятки можна довідатися у списку пам’яток. Цей ідентифікатор складається із коду області, коду району та порядкового номера. Фотографії із неправильним ID оргкомітет буде намагатися ідентифікувати, але якщо нам цього не вдасться, то вони не будуть допущені до участі в конкурсі. Також просимо перевірити чи не потрапили Ваші фото у категорію, де зібрані конкурсні фото з роздільністю меньше 2МПкс. Вони беруть участь у конкурсі і будуть враховуватися в номінаціях за кількість сфотографованих пам’яток, але фотографії роздільністю менше 2 МПкс не будуть допущені до оцінювання журі (тобто не мають шансів перемогти в номінаціях за якістю), у тому числі і в спецномінації,  адже за правилами конкурсу на місце у першій десятці можуть претендувати лише фотографії 2 МПкс

Діліться своїми роботами зі світом, беріть участь у конкурсі! Ви можете перемогти й отримати приз, але незалежно від результату, красу України зможе побачити велика кількість людей і це — також перемога!

33 коментарі до “Екватор перейдено. Статистика за регіонами України.

 • Почитаєш коментарі та заклики деяких “діячів” української Вікіпедії – волосся дибом встає. І пригадується українське прислів”я : чому ми бідні – бо дурні, чому ми дурні – бо бідні ! ( не для образи когось !)
  Можливо у когось манія величі чи щось подібне ? )))
  Видалення фотографій, повчання когось , вилучення з категорій- не кращі пропозиції для Вікіпедії і особливо для тих конкурсів, які вона намагається проводити на теренах України. Де гарантія, що той, хто видаляє чи редагує чуже – на 100 % правий, краще обізнаний, навіть у межах області, в якій він мешкає. Я багато чого читаю у Вікіпедії. І не тільки в україномовній. Мені трохи шкода україномовну Вікіпедію, бо оте прислів”я дуже влучне. Багато статей переписані з інших сайтів слово в слово, в деяких випадках – просто здійснено недолугий переклад чи неправильний за змістом( перекладач не фахівець у певній галузі, а лише спеціаліст по натисканню клавіш), повторено чужі помилки чи трактування. Деякі автори просто у гонитві за кількістю статей та редагувань пишуть таке, що волосся починає сивіти. Так само деякі “фотографи” у гонитві зі кількістю світлин у фотоконкурсі викладають все підряд, що нафотографували.
  Думаю, що правила проведення фотоконкурсів потрібно трохи змінювати, зокрема, обмежувати кількість фотографій одного об”єкту природно-заповідного фонду від одного фотографа. Нехай обирає кращі на його думку, а вже журі дасть оцінку. Десятки ракурсів однієї таблички ( квітки, дуба) не можуть претендувати не перемогу у кількісному аспекті.
  Видалення робіт ( статей, редагувань і т.п.) шляхом здійснення певних дій іншими користувачами призведе до хаосу на ресурсі. Ви сьогодні видалите мою фотографію, я Вам завтра в одмістку видалю десять – це цілком можливий варіант при нашому менталитеті. Так що давайте будемо уважними і прискіпливими, в першу чергу не до когось, а до себе. І тоді порядку та толку від Вікіпедії буде більше. І не забувайте, що зараз кожний зі смартфоном вважає себе вже неабияким “хвотографом” )))

  Відповісти
 • Респектую MOKRIZZONNI,так як тут джек-пот не зірвеш,навіть взявши перше місце по кількості завантажених,тому “добросовісні-недобросовісні”-вирішувати журі,а не пересічним учасникам,які хочуть прийняти на себе функцію “в.о.Бога”(образно)..Сам “затупив” і завантажив невідповідне фото,мене поправили..та не вважаю такі поодинокі випадки якимось доказом недобросовісності чи ще чого,бо справді нечесні учасники могли б вантажити світлини сотнями і жодні “контролери” не доказали б “ху із ху”.
  Всім щастя-удачі і міцних нервів))

  Відповісти
 • to М.Василечко.
  “добросовісні нехай недобросовісних”…

  Мене вражає ваша безапеляційність: Чорне й біле. Ніяких флуктуацій, частностєй і пр.
  Доросла людина, а мислите категоріями підліткового максималізму.А у вас є “сертифікат добросовісності” ? Побачити б, який він.
  А начисто “недобросовісних” учасників я не пригадую взагалі, включно із Чапманом минулого ВЛЗ, який байдуже- безвідповідально лиш вантажив всяке в кудинебудь.
  А ще в мене вагон прикладів з полів, які за вашою логікою кого хош зроблять”недобросовісним”. Від купи помилок в списках- до “сказ про сказ охоронних табличок” (с) вже на місцях. І ще загогулістіше буває, від незнання відповідальними особами до їх свідомої брехні про свої ОПЗФ, або різниці в різних картах, схемах і ін. джерелах щодо однієї памнятки)). В мене кожної поїздки пару таких кросвордів, ну…
  шоп не скучав). А у вас все руба.

  Відповісти
  • Шановний «хвілософе». Саме безапеляційно має бути. А за три роки конкурсу я вже навіть деяких не до кінця добросовісних визначив. По Тернопільщині однозначно.

   Тут є саме той момент, що багато із завантажувачів фотографують не в рідних місцях, а як туристи їздять з групами чи поодинці по інших регіонах і саме так найбільше неточностей і помилок. А те що вам, бачте, «по кожній фото ще й спілкуватись це вже дуже багато тра мати часу», то це якраз ваше «дитяче мислення», коли вам у гонитві за призами ліньки донести іншим правду.

   А щодо «про свої ОПЗФ, або різниці в різних картах, схемах і ін. джерелах щодо однієї памнятки» — якраз про свої (тернопільські) маю саме офіційні карти і схеми, так що тут саме руба треба відділяти просто краєвиди від ОПЗФ. І нема чого панькатися з вами.

   Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *