Журі попередніх років
2023
Андрій-Тарас Башта — науковець-еколог, провідний науковий співробітник, кандидат біологічних наук. Працює у відділі екосистемології Інституту екології Карпат НАНУ. Автор понад 300 публікацій щодо біорізноманіття хребетних тварин та його збереження. Фотограф-натураліст. Вадим Постернак — графічний дизайнер за основним місцем роботи та мандрівний фотограф за покликанням. Популяризатор локального (зокрема сільського) туризму. Багаторазовий лауреат конкурсів «Вікі любить пам’ятки» та «Вікі любить Землю». Віра Волошина — учасниця вікіекспедицій та конкурсу «Вікі любить Землю»; туристка, тімлідер в компанії «Кулуар», фотографує природу України. За освітою географ. Олександр Жмурко — фотограф-любитель. Ілюструє Вікіпедію власними фотографіями. Автор найкращої фотографії Вінницької області у конкурсі «Вікі любить Землю» 2019. Олексій Василюк — голова ГО «Українська природоохорона група», молодший науковий співробітник Відділу моніторингу та охорони тваринного світу Інституту зоології НАНУ. Автор понад 600 наукових та популярних публікацій про охорону природи, вікіпедист, учасник вікіекспедицій. Максим Гаврилюк — науковець, вікіпедист та популяризатор науки. Кандидат біологічних наук, директор ННІ природничих та аграрних наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Автор понад 150 наукових публікацій із зоології та збереження біорізноманіття. Започаткував у Вікіпедії понад 160 статей про об’єкти природно-заповідного фонду України. Наталія Шевченко — екологиня, журналістка та фоторепортерка. Режисерка документального фільму про вплив російсько-української війни на довкілля України «Вода. Земля. Вогонь».Спеціальна номінація «Відео»
Ігор Шурпан — організатор кінофестів в Житомирі, старший викладач відділу «кіно-теле мистецтв» в коледжі культури і мистецтв імені Івана Огієнка в Житомирі; Марія Максименкова — керівниця комунікацій і маркетингу, WWF-Україна; Олександр Гаврик — телеоператор, режисер монтажу, еколог, вікіпедист. Член Національної спілки кінематографістів України та Національної спілки журналістів України. Закінчив магістратуру за спеціальністю «Екологія» у 2009 році; Сергій Гладкевич — незалежний експерт дикої природи, фотограф-натураліст, журналіст.2021
«Основне» журі відповідальне за перевірку та визначення найкращих фотографій конкурсу — найкращі фото для кожного регіону України, 10 найкращих фото конкурсу, 15 кандидатів до міжнародного конкурсу. Цього року до нього входять:- Дмитро Балховітін — професійний пейзажний фотограф. Нагороджений золотою медаллю 7-го Одеського бієнале художньої фотографії (2010); найкращий фотограф в номінації «Пейзаж» за версією журналу «Photographer» (2013). Автор фото, що зайняло друге місце на національному етапі конкурсу «Вікі любить Землю» у 2014 році та перше місце у міжнародному етапі; автор найкращого фото конкурсу «Вікі любить пам’ятки» (2013).
- Віталій Савін — директор Хмельницького музею-студії фотомистецтва.
- Наталія Смоляр — ботанік, еколог, фахівець у галузі екологічного просвітництва. Доцент кафедри прикладної екології та природокористування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат біологічних наук. Голова Полтавської обласної організації Українського товариства охорони природи, автор більше 300 наукових та науково-популярних публікацій про охорону природи.
- Сузанна Тимочко — спеціалістка з комунікацій напряму «Рідкісні види» WWF-Україна.
- Георгій Чернілєвський — інженер-програміст за фахом, фотограф зі стажем понад 35 років, автор 77 «вибраних» та більше 1300 «якісних» зображень у Вікісховищі. Автор світлин, що ілюструють понад 6600 статей проектів Вікімедіа. Багаторазовий член журі українських фотоконкурсів «Вікі любить Землю» та «Вікі любить пам’ятки». Також був членом журі «Вікі любить їжу» в Індії 2021 року.
- Анна Хроболова — редакторка Вікіпедії, Вікісховища, ілюструє статті власними фотографіями та фотографіями конкурсантів «Вікі любить Землю», членкиня громадської організації «Вікімедіа Україна», координаторка конкурсу «Вікі любить Землю» у 2016—2018 роках, за фахом історик.
Журі спеціальних номінацій
Журі спецномінації «Захист заповідних територій»
- Олеся Безсмертна, ботанікиня, Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка
- Олексій Василюк, активіст та науковець, голова ГО «Українська природоохорона група»
- Юлія Куцоконь, іхтіологиня, Інститут зоології імені І. І. Шмальгаузена
- Максим Гаврилюк, орнітолог, Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького
- Ольга Чусова, ботанікиня, Інститут ботаніки ім. М. Г. Холодного
- Ігор Сіренко, фотограф, Українська природоохоронна група
Журі спецномінації «Найкраще фото водно-болотного угіддя»
- Денис Цуцаєв — професійний фотограф, експерт із залучення ГО «Макітра», член наглядової ради ГО «Екодія». Був координатором волонтерів та активістом Greenpeace Greece.
- Оксана Омельчук — фахівчиня з питань адаптації до змін клімату ГО «Екодія». Туристка, альпіністка та екологічна активістка
- Влад Чумаченко — тревел-фотограф; роботи Влада публікувалися у National Geographic. Альпініст, скелелаз, з досвідом сходжень вищих категорій складності і першопроходів; директор дитячого табору ЕкстреМал; ведучий програми «ЗЕМЛЯ ЗАПОВІДНА»; регулярно організовує походи та волонтерські виїзди Поліссям.
- Оксана Головко — кандидатка сільськогосподарських наук, завідувачка науково-дослідного сектору національного природного парку «Дермансько-Острозький». Сфера наукових та громадських інтересів — збереження біорізноманіття, екологія боліт, вивчення рідкісних видів та оселищ, екологічна освіта.
Журі спецномінації «Найкраща аерофотозйомка»
- Олексій Василюк — голова ГО «Українська природоохорона група», молодший науковий співробітник Відділу моніторингу та охорони тваринного світу Інституту зоології НАНУ. Автор понад 600 наукових та популярних публікацій про охорону природи, вікіпедист, учасник вікіекспедицій.
- Андрій-Тарас Башта — науковець-еколог, старший науковий співробітник, кандидат біологічних наук. Працює у відділі екосистемології Інституту екології Карпат НАНУ. Автор близько 300 публікацій щодо біорізноманіття хребетних тварин та його збереження.
- Вадим Манюк — еколог та краєзнавець. Кандидат біологічних наук, доцент ДНУ ім. Олеся Гончара. Засновник «Січеславського природознавчого клубу». Автор понад 150 наукових, навчально-методичних та науково-популярних публікацій з теорії та практики заповідної справи.
Журі спецномінації «Відео»
- Марія Максименкова — спеціалістка з Digital комунікацій Всесвітнього фонду природи WWF-Україна
- Сергій Марков — головний фахівець науково-проєктного центру, дослідник і фотограф дикої природи
- Сергій Гладкевич — незалежний експерт дикої природи, фотограф-натураліст, журналіст
- Микола Скиданюк — еколог, керівник молодіжної громадсько-екологічної організації «Наш дім – Манява»
2020
Андрій-Тарас Башта — науковець-еколог, старший науковий співробітник, кандидат біологічних наук. Працює у відділі екосистемології Інституту екології Карпат НАНУ. Автор близько 300 публікацій щодо біорізноманіття хребетних тварин та його збереженняОлексій Василюк — активіст громадських екологічних рухів, голова ГО «Українська природоохорона група», молодший науковий співробітник Відділу моніторингу та охорони тваринного світу Інституту зоології НАНУ, еколог міжнародної благодійної організації «Екологія-Право-Людина». Автор понад 600 наукових та популярних публікацій про охорону природи, вікіпедист, учасник вікіекспедицій.
Максим Гаврилюк — зоолог, еколог, кандидат біологічних наук, директор навчально-наукового інституту природничих та аграрних наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Учасник конкурсу «Вікі любить Землю» у 2014, 2017—2019 роках; член журі конкурсу 2019 року. У Вікіпедії започаткував низку статей про об’єкти природно-заповідного фонду України.
Михайло Кулішов — краєзнавець, член Національної спілки краєзнавців України. Дослідник історії гірничої справи в Донецькому регіонi. Учасник міжнародних та всеукраїнських наукових конференцій, автор та співавтор понад 20 наукових праць з історії та краєзнавства Донбасу, спелестології та геотуризму. Фотограф; переможець фотоконкурсу «Вікі любить Землю» 2018 та 2019 у номінації «Найбільший кількісний внесок (Донецька область)». Автор інтернет-проекту «Шахты и рудники Донбасса». Вадим Манюк — еколог та краєзнавець. Кандидат біологічних наук, доцент ДНУ ім. Олеся Гончара. Засновник «Січеславського природознавчого клубу». Переможець фотоконкурсу «Вікі любить Землю» 2015 року в номінації «Найбільший кількісний внесок (Дніпропетровська область)». Автор понад 150 наукових, навчально-методичних та науково-популярних публікацій з теорії та практики заповідної справи. Олексій Петренко — краєзнавець та видавець, директор полтавського видавництва «АСМІ». Член Національної спілки фотохудожників України; автор та співавтор численних мистецьких видань, колекціонер. Організатор та співорганізатор низки мистецьких пленерів та художніх виставок, співорганізатор проєкту «АРТ місія».Микола Скиданюк — еколог, керівник молодіжної громадсько-екологічної організації «Наш дім – Манява». Розробляв природоохоронні заходи та проєкти щодо збереження об’єктів природно-заповідного фонду на території Богородчанського району, ініціатор створення школи «Юного еколога» в селі Манява; учасник журі конкурсу «Вікі любить Землю» у 2018 році. Спільно з екологічними активістами долучався до підготовки статей про об’єкти ПЗФ Івано-Франківської області для Української Вікіпедії.
Володимир Фалін — фотограф; член Національної спілки фотохудожників України (НСФХУ) та Голова художньої ради Київської організації НСФХУ. Член Національної спілки журналістів України, кілька десятиліть працює фотокореспондентом Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ». Лауреат низки всеукраїнських та міжнародних фотоконкурсів, автор персональних фотовиставок у Києві та за кордоном. Олександр Харчиков — фотограф, громадський активіст, співзасновник Скадовського молодіжного центру «Light House».Георгій Чернілєвський — інженер-програміст за фахом, фотограф зі стажем понад 35 років, автор 75 «вибраних» та більше 1200 «якісних» зображень у Вікісховищі. Автор світлин, що ілюструють понад 6000 статей проектів Вікімедіа. Багаторазовий член журі українських фотоконкурсів «Вікі любить Землю» та «Вікі любить пам’ятки».
Журі спецномінації «Найкраща аерофотозйомка»
Сергій Орлік — фотограф родом з Донецької області, мешкає у Дніпрі. Один з перших в Україні (з 2006 р.) став знімати фотопанорами 360°, об’єднуючи їх у віртуальні тури, WebVR розробник, сертифікований фотограф Google (програма Google Street View), фіналіст фотоконкурсів та учасник численних виставок FIAP та НСФХУ. У вільний час активно займається просуванням, популяризацією та розвитком туризму на Донеччинi. Учасник фотоконкурсів «Вікі дюбить Землю» та «Вікі любить пам’ятки», переможець номінацій «Найкраще фото Донецької області», «Найкраще фото Луганської області». Андрій Пирожок — завідувач кафедри електроприводу та автоматизації промислових установок НУ «Запорізька політехніка», керівник проєкту «Школа дронів». Валентин Волошин — громадський активіст, координатор волонтерського проекту «Bergwaldprojekt», популяризатор сталого туризму і Карпат, керівник Регіональної Туристичної Організації Закарпаття.Журі спецномінації «Найкраще відео»
Сергій Гладкевич — незалежний експерт дикої природи, фотограф-натураліст, журналіст. Сузанна Тимочко — спеціалістка з комунікацій напряму «Рідкісні види» WWF-Україна. Назар Токар — адміністратор української Вікіпедії, блогер, автор видання Tokar.ua.Журі спецномінації «Неприємні відкриття»
Олексій Василюк
Юлія Куцоконь — кандидатка біологічних наук, Інститут зоології НАН України.
Юлія Спінова — Кафедра екології НАУКМА.
Вікторія Іванець — фотограф, наукова співробітниця Національного антарктичного наукового центру.
Журі спецномінації «Найкраще фото степового ПЗФ»
Анна Куземко — докторка біологічних наук, Інститут ботаніки НАН України.
Іван Мойсієнко — доктор біологічних наук, завідувач кафедри ботаніки Херсонського державного університету.
Ольга Чусова — кандидатка біологічних наук, Інститут ботаніки НАН України.
Олена Бронскова — Національний природний парк «Меотида».
Катерина Стрипко — директорка благодійній організації «Фонд збереження біорізноманіття України», партнера конкурсу.
Журі обласної номінації «Фото ПЗФ Миколаївщини»
Ігор Сіренко — фотограф, експерт ГО «Українська природоохорона група».
Владислав Артамонов — директор Національного природного парку «Бузький Гард».
Олександра Оскирко — аспірантка кафедри зоології Факультету природничих наук Карлового університету, м. Прага, Чехія.
2019
Тетяна Безпала — провідний фахівець з екоосвіти національного природного парку «Пирятинський», еколог за освітою, має багаторічний досвід роботи шкільним педагогом, авторка понад 20 наукових праць з природничих дисциплін та педагогіки. З 2016 року працює у нацпарку – проводить екологічні та природоохоронні заходи. Захоплюється фотографуванням об’єктів природи, любить подорожувати Україною.Олексій Василюк — активіст громадських екологічних рухів, голова ГО Українська природоохорона група, молодший науковий співробітник Відділу моніторингу та охорони тваринного світу Інституту зоології НАНУ, еколог міжнародної благодійної організації «Екологія-Право-Людина». Автор понад 600 наукових та популярних публкаці про охорону природи, вікіпедист, учасник Вікіекспедицій.
Максим Гаврилюк — український зоолог, еколог, кандидат біологічних наук, директор навчально-наукового інституту природничих та аграрних наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Учасник конкурсу «Вікі любить Землю» у 2014, 2017 та 2018 роках, у Вікіпедії започаткував понад 140 статей про об’єкти природно-заповідного фонду України.
Світлана Данілова — начальник відділу розвитку природно-заповідного фонду та земельних відносин управління організаційної роботи, зв’язків з громадськістю та земельних відносин департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА. Еколог за освітою, має багаторічний досвід роботи в місцевих органах влади з питань розвитку заповідної справи. Брала участь у розробці проекту схеми формування екологічної мережі Дніпропетровської області, проектів землеустрою щодо встановлення меж територій об’єктів ПЗФ на Дніпропетровщині.
Борис Крімер — мандрівник, науковець, тревел-блогер, автор книги «Як козаки край світу шукали». За фахом — демограф, провідний науковий співробітник Інституту демографії та соціальних досліджень. Захоплення — спортивний туризм, подорожі, квести, тревел-журналістика.
Вадим Постернак — мандрівник, постійний учасник фотоконкурсів «Вікімедіа Україна» (з 2012 року). За 7 років опублікував у Вікісховищі під вільною ліцензією понад 8600 файлів-фотографій пам’яток та природи України. Неодноразово перемагав у номінаціях «Найкраща фотографія області» конкурсів «Вікі любить Землю»та «Вікі любить пам’ятки».
Журі спецномінації «Аерофото пам’ятки природи»
Сергій Рижков — український фотограф-натураліст, фотограф дикої природи з Кривого Рогу. Володар численних відзнак, зокрема, переможець та лауреат конкурсу «Вікі любить Землю» та «Вікі любить пам’ятки». Персональний сайт.
Микола Скиданюк — еколог, керівник молодіжної громадсько-екологічної організації «Наш дім – Манява». У 2017 році долучився до підготовки статей для Української Вікіпедії про об’єкти Природно-заповідного фонду Івано-Франківської області, учасник багатьох екологічних заходів пов’язаних зі збереження об’єктів ПЗФ Карпатського регіону.
Ольга Денищик — координаторка прісноводного напрямку Всесвітнього фонду природи в Україні, працювала у напрямку охорони природи в Бангладеш та інших країнах, MSc in Environmental Science
Роман Третяк — кандидат економічних наук, професор кафедри екології та економіки землекористування Державної екологічної академії, велосипедний гід та екскурсовод Всеукраїнської асоціації гідів, співавтор методики оцінки екологічної стабільності територій агроландшафтів.
Анастасія Сак — українська фотограф-пейзажист, мандрівник з Херсона. Лауреат фотоконкурсів: «Вікі любить землю» у 2014 р., «Вікі любить пам’ятки» у 2014, 2015 рр. Фотографії публікувалися в журналі «National Geographic» і на сайті «National Geographic Travel». Нагороджена почесними грамотами «International Photography Awards» 2015 р (категорії Природа; Подорожі; Зміна клімату); 2017 (категорії Люди, Культура). Золота медаль в категорії Архітектура 2017р.
2017
Михайло Палінчак — фотограф-документаліст, член Української Фотографічної Альтернативи та Української асоціації професійних фотографів. Володар численних нагород, зокрема, переможець та лауреат конкурсу «Фотограф року» у номінації «Пейзаж» (2013, 2016). Персональний сайт.
Олена Тарасова-Красієва — координатор Всесвітнього фонду природи в Україні
Костянтин Жданов — директор Хмельницького музею-студії фотомистецтва, голова Громадської організації Спілка фотографів Хмельницького
Ірина Юміна — провідний фахівець із зв`язків з громадськістю та пресою Київського міського Будинку природи.
Андрій Хрутьба — начальник відділу екоосвіти Національного природного парку «Голосіївський». Дарія Ширяєва — ботанік за освітою, природоохоронець, вікіпедистка, учасниця Вікіекспедицій. Сергій Гладкевич — еколог-активіст, фотограф-натураліст . Автор методик фотозйомки дикої природи. Засновник та голова журі Всеукраїнського фотоконкурсу живої природи «Photonature Природа made inUkraine». Голова Української Асоціації фотографів-натуралістів. Наталія Шестакова — мандрівниця, багаторазова переможниця номінацій фотоконкурсів, організованих Вікімедіа Україна (конкурсу «Вікі любить Землю» у 2015 і 2016 роках, конкурсу «Вікі любить пам’ятки» у 2014, 2015 і 2016 роках, Конкурсу наукової фотографії у 2015 і 2016 роках) Олеся Петрович — біолог-еколог, головний спеціаліст відділу координації наукових досліджень, еколого-освітньої та рекреаційної діяльності Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду Міністерства екології та природних ресурсів Наталія Каплоух — керівник відділу екологічної освіти та рекреації Національного природного парку «Слобожанський». Ростислав Журавчак — заступник директора з наукової діяльності Рівненського природного заповідника, зоолог, регіональна та раритетна фауністика. Георгій Чернілєвський — інженер за фахом, фотограф, автор численних вибраних (більше 60-ти) та якісних (бл. 800) зображень у Вікісховищі, автор світлин, що ілюструють більше 4100 статей в основному просторі імен у всіх проектах Вікімедіа. Вказані показники регулярно зростають.2016
Дмитро Балховітін — професійний пейзажний фотограф з Донецька, нагородженний золотою медаллю 7-го Одеського бієнале художньої фотографії (2010); найкращий фотограф в номінації «Пейзаж» за версією журналу «Photographer» (2013), автор фото, що зайняло друге місце на національному етапі конкурсу «Вікі любить землю» у 2014 році та перше місце у міжнародному етапі, автор кращого фото конкурсу «Вікі любить пам’ятки» (2013). Викладає основи фотографії в дитячому творчо-спортивному таборі «Екстремал». Іван Богдан — професійний фотограф, член Української асоціації професійних фотографів. Учасник багатьох персональних та групових виставок в Україні та за кордоном. Переможець та лауреат конкурсу «Фотограф року» у номінації «Пейзаж» (2012, 2013). Персональний сайт. Михайло Богомаз — професійний фотограф дикої природи, знімав для National Geographic Україна та Росія, журналу «Куншт», засновник і керівник проекту «Bogomaz Conservation Photography», фотогід, природоохоронець. Олексій Василюк — активіст громадських екологічних рухів, заступник голови Національного екологічного центру України, молодший науковий співробітник Відділу моніторингу та охорони тваринного світу Інституту зоології НАНУ, член національної робочої групи з охорони природи. Еколог міжнародної благодійної організації «Екологія-Право-Людина», громадський інспектор з охорони довкілля у Київській області та по всій території України. Автор наукових праць та статей про охорону природи, вікіпедист, учасник Вікіекспедицій. Ростислав Журавчак — заступник директора з наукової діяльності Рівненського природного заповідника, зоолог, регіональна та раритетна фауністика. Наталія Каплоух — керівник відділу екологічної освіти та рекреації Національного природного парку «Слобожанський». Олександр Кіценко – професійний пейзажний фотограф з Харкова, викладач, організатор майстер-класів та фототурів. Учасник багатьох фотоконкурсів, зокрема фіналіст Sony World Photography Awards-2015. Сергій Підмогильний — голова правління Української асоціації активного та екологічного туризму, експерт з нішевого туризму. Історик за освітою. Георгій Чернілєвський — інженер за фахом, фотограф, автор численних вибраних (більше 60-ти) та якісних (бл. 800) зображень у Вікісховищі, автор світлин, що ілюструють більше 3700 статей в основному просторі імен у всіх проектах Вікімедіа. Вказані показники регулярно зростають. Дарія Ширяєва — ботанік за освітою, природоохоронець, командир Дружини охорони природи м. Києва «Зелене майбутнє», вікіпедистка, учасниця Вікіекспедицій. Користувач Geni (Велика Британія) — фотограф, адміністратор Вікісховища й англомовної Вікіпедії, член OTRS (довірений користувач, що приймає дозволи на файли).2015
Олексій Василюк — активіст громадських екологічних рухів, заступник голови Національного екологічного центру України. Андрій Хрутьба — координатор проекту «Зробимо Україну чистою» 2013 у Києві, начальник відділу екоосвіти Національного природного парку «Голосіївський». Мирослав Кабаль — еколог, завідувач лабораторії лісознавства Карпатського біосферного заповідника. Владислав Артамонов — директор Національного природного парку «Бузький Гард». Михайло Богомаз та Наталія Шевченко — природоохоронці, фотографи дикої природи. Дарія Ширяєва — командир Дружини охорони природи м. Києва «Зелене майбутнє». Андрій Тупіков — заступник директора і головний природознавець НПП «Дворічанський». Сергій Підмогильний — голова правління Української асоціації активного та екологічного туризму. Користувач Steinsplitter (Італія) — адміністратор Вікісховища, активний завантажувач файлів, власник бота, який «перевертає» фотографії, член національного журі «Вікі любить Землю» 2014. Нік Бірс (Велика Британія) — адміністратор Вікісховища та англомовної Вікіпедії зі стажем, фотограф. Скотт Біббі, користувач Russavia (Австралія) — давній дописувач Вікіпедії, зробив або отримав дозвіл і завантажив у Вікісховище понад мільйон зображень. Користувач Natuur12 (Нідерланди) — студент Університету прикладних наук, фотограф-аматор, адміністратор нідерландської Вікіпедії і Вікісховища. Майкл Маґґс (Велика Британія) — фотограф-аматор, бюрократ Вікісховища і голова правління Wikimedia UK. Користувач Geni (Велика Британія) — фотограф, адміністратор Вікісховища й англомовної Вікіпедії, член OTRS (довірений користувач, що приймає дозволи на файли). Георгій Чернілєвський — інженер і фотограф, автор численних вибраних і якісних зображень у Вікісховищі. член журі «Вікі любить пам’ятки» 2014.2014
Природоохоронці: Катерина Куракіна, менеджер зі зв’язків з громадськістю WWF в Україні Олексій Василюк, заступник голови Національного екологічного центру України Ростислав Журавчак, заступник директора з наукової діяльності Рівненського природного заповідника, зоолог, регіональна та раритетна фауністика Фотографи: Костянтин Сова, фотограф, засновник Київської Школи Фотографії Вадим Докторов, фотограф, член НСФХУ, старший викладач Київської Школи Фотографії Лев Савицький, фотограф, член УПАФ Партнери: Inita Paulovica, заступник Постійного Представника Програми розвитку ООН в Україні. Євген Зеленко, координатор зв’язків із громадськістю та ЗМІ ПРООН Сергій Гетун, арт-директор інтернет-видання «Фокус.Ua» Користувачі вікіпроектів: Андрій Макуха, адміністратор україномовної Вікіпедії, голова Правління «Вікімедіа Україна» Мет Бак, адміністратор Вікісховища Steinsplitter, адміністратор Вікісховища Ярослав Блантер, адміністратор Вікісховища, англомовної Вікіпедії Антон Петрусь, фотограф, член УПАФ, один із призерів української частини фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки 2013»2013
Юлія Березовська — Виконавчий директор IBCentre; Ольга Вальчишен — головний редактор National Geographic Україна; Олексій Василюк — заступник голови Національного екологічного центру України; Дмитро Демченко — активіст Дружини охорони природи «Зелене майбутнє», фотограф-документаліст; Олег Жарій — професор, доктор фізико-математичних наук, професійний фотограф і журналіст, переможець численних фотоконкурсів; Олександр Литвиненко — фотожурналіст, Член Національної Спілки журналістів України та ГО «Вікімедіа Україна»; Анатолій Луцюк — голова Правління ГО «Вікімедіа Україна»; Руслана Маньковська — заступник голови Національної спілки краєзнавців України, старший науковий співробітник Інституту історії України НАН України, кандидат історичних наук, доцент; Вадим Перегуда — краєзнавець, президент історико-краєзнавчого клубу «Кліо»; Аліна Севастюк — керівник відділу з розвитку бізнесу «КПМГ-Україна», віце-президент ВГО «Всеукраїнська ліга зі зв’язків із громадськістю»; Ігор Сіренко — заступник голови Національного екологічного центру України, член Київського фотоклубу «Ікар», фотохудожник; Олександр Чапцев — організаційний секретар Національної спілки фотохудожників України