Списки пам’яток / Lists of sights

Оберіть область, яка Вас цікавить, перед Вами відкриється список конкурсних об’єктів цього краю. Кожна пам’ятка має свій ідентифікатор («ID»), який необхідно вводити при завантажені фотографій, і також адресу, географічні координати та стовпчик, в якому Ви можете перевірити, чи є фотографії цієї пам’ятки у Вікісховищі.

73 коментарі до “Списки пам’яток / Lists of sights

 • І до речі ще минулого року просив Тимків видалити по Київщині мій “Щербанівський”, бо розібрався по картам -що власне до ботзаказника панорама з Трипільської гори трохи не дотягнула. Але вона ще причеплена до памнятки.
  https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Вікі_любить_Землю/Київська_область#/media/File:Панорама_із_язичнецької_Дівич-Гори_в_Трипіллі._Заказник_частково_визира_ліворуч_(видно_м.Обухів).jpg

  Відповісти
  • Що за фамільярство? Ніхто не зобов`язаний виправляти ваші помилки. Відредагуйте опис світлини, перемістить до правильної категорії і не дозволяйте собі зайвого.

   Відповісти
 • Чому по Київщині сьодні вже прописались в списках мої вантажені вчора фото – до тих памняток де їх не було взагалі до памнятки? Тобто до кінця конкурсу ніби учасники мають бачити які памнятки ще “невисвітлені” ! :)))

  Відповісти
 • Назріло питання. Вже стикнувся із жменею пустих ( без фото) памняток в списках, хоча до них я тогоріч ВЖЕ ВАНТАЖИВ фото. Як це так?
  При чому фото є в моїх завантаженнях, і більш того – воно помічено як “використовується”.
  Один приклад – Верхньобілківський парк 46-236-5004
  І моє фото смітника цього занедбаного кутка.
  https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Парк_ізсередини_на_курганах_із_віковими_дубами.jpg
  Чому фото не прикріпилось до памнятки?

  Відповісти
  • Ну напевно в бота Іллі якийсь баг. Або він навмисно менші за 2Мпкс не вставляв до списків. Угорі кожної сторінки у вікі є вкладка Редагувати 😉

   Відповісти
   • Сумніваюсь, бо по-перше це штук 20 лиш фото не прив`язались, а тогоріч я набагато більше освітлив неосвітлинених.
    Та й нелогічно це -ви самі опустили планку з 1Мп до 0,5 минулого ВЛЗ, справедливо вказавши що краще хоч якесь фото чим взагалі без.
    І дотеми – мої >2Мр почасти інформативніші ніж у ….ніж у багатьох 😉 Бо вони всі з технічною корекцією, а не чорно-синьо-крива камерна сировина 😉 Тільки з ФШ обробкою цьогоВЛЗ у мене не склалось по техн. причинам.
    Але, шкода що не прив`язались памнятки які не так легко знаходяться, тобто ще не скоро будуть повторно кимсь відзняті: джерела в Некрасово -де тільки знайшовши землевпорядника( крайня хата на південній околиці села) я зміг з ними розібратися (бо це дірки в заплаві без охор.знаків), або дерева -екзоти в Носківцях ( до речі в списках -“Носівці”, що додає сексу шукачам памняток )) – де тільки випадкові школяри що йшли через ліс -показали в хащах плакучий ясен, фото якого завантажене мною цього ВЛЗ вже прописалось до статті, а минулорічне -не було приписане)))
    Треба щось підкрутити 😉

    Відповісти
    • Ну фото вставляється ботом, а не міфічно само по собі, і це загалом радше корисна примочка до якої всі звикли, аніж необхідна умова існування ) фото можна й руками вставляти, тому й товсто натякаю на наявність відповідної кнопки 🙂

     Зараз автоматична вставка робиться ботом Іллі, це треба чекати коли він тут з’явиться прокоментувати. (Код бота відкритий, але з відомих мені людей лише Ілля знає Scala на якій бота написано)

     Відповісти
 • Доброго дня !! Підскажіть будь-ласка технічну незручність. Кілька останніх днів не сортуються дані в таблицях із списками памяток, як ВЛЗ так і ВЛП. Можливо це щось із налаштуваннями мого ПК.

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *