Конкурс розпочався!

За перші три дні конкурсу до української частини конкурсу вже завантажено більше півтисячі фотографій. За цим показником Україну, як учасницю міжнародного конкурсу, випереджає Німеччина, Марокко та Пакистан. За статистикою завантажень за країнами можна слідкувати на сторінці у Вікісховищі (стовпець Uploads). Очевидно, кількість не найголовніший показник у цьому конкурсі. Мета — отримати світлини кожної природної пам`ятки України!

А поки декілька фото. Перша конкурсна світлина зроблена у столичному парку, автор зафіксував чарівних представників фауни, єдиний в Україні вид черепах, — болотні європейські.

Emys orbicularis in Kyiv 01

Черепахи болотні європейські (Emys orbicularis) в Нижньому з Оріхуватських ставків у Голосіївському парку імені Максима Рильського. Автор: Sergento // CC BY-SA 4.0

І ще кілька випадкових фото…

Чортория орнітологічний заказник

Орнітологічний заказник «Чорторийський» поблизу села Чортория в Кіцманському районі Чернівецької області. Автор: ЯдвигаВереск // CC BY-SA 4.0

 

19 Comments

 1. Андрій · 2016-05-05 Reply

  Коли завантажені фото будуть, з’являтись у списках?

 2. Тетяна · 2016-05-05 Reply

  Доброго дня!
  Чи буде створена така ж статистика завантажень по Україні як і в минулому році ?

 3. Романстериус · 2016-05-10 Reply

  Есть ли версия правил на русском языке?

 4. Nataliya Shestakova · 2016-05-11 Reply

  Скажіть, будь ласка, чи буде для WLE 2016 діяти правило, яке було застосовано для WLM 2015 – тобто подвійний бал за фото пам’ятки природохоронного фонду, яка не була освітлинена раніше (принаймні, нема фото у Вікісховищі)? Заздалегідь – дякую за відповідь!

  • MOKRIZZONNI · 2016-05-11 Reply

   Якщо ввести таке правило- це спровокує на ще більше “помилкових” фото, що не мають відношення до опзф. А верифікувати їх можна точно тільки напр., по фото охоронної таблички”, але напр. памнятка “Гетьманська криниця” на Одещині має один такий знак ажж в 1,5кілометрах від власне памнятки, а сусідній Ананьєвський район не знаковано жодною табличкою, хоча напр., мені памнятку показував напр., вчитель, що її заповідав, тобто це достовірно вона). А в чесності частини активу конкурсу, а ще більше-поверхневості пошуків ними памняток, я небезпідставно сумніваюсь. Напр., маю дані ( свідчення, геогр.особливості, перефото квартальних карт+ космофото ,ну й звісно стішкі))) – що фото Катрусі та “Кулібін”-а абсолютно не зображують памнятку ” Діброва болотного дуба”. І таких прикладів навіть шукати не треба. Але правити не бачу смисла. За своїм принципом, по суті -Вікіпедія не може бути достовірним джерелом.

 5. Микола Василечко · 2016-05-11 Reply

  Тут вже деякі «моторні» завантажувачі в гонитві за кількістю і перемогою вже такі безглузді файли по Тернопільській області позавантажували, що якби тут не жив, то сприйняв би на віру, що то так і є… Нині, наприклад, два десятки файлів такої собі користувачки Korporacia мусів пофільтрувати…

 6. Микола Василечко · 2016-05-16 Reply

  Ще сьогодні кілька таких світлин вичислив по Тернополю. А скільки таких неправильних завантажується по Україні? Напевне, сотні.

  • Віталій · 2016-05-18 Reply

   о так,одна з цих тернопільських невірних-моя..Дякую за виправлення!

 7. Moahim · 2016-05-18 Reply

  Маю запитання: хто в курсі, гора Сокіл в Новому Світі до власне заказника відноситься? Не можу знайти опису його чітких меж.

  • attolippip · 2016-05-18 Reply

   Ми спробуємо знайти інформацію

   • Moahim · 2016-05-25 Reply

    То є вже якась інформація щодо Соколу? Залишилось всього кілька днів…

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *