Журі / Jury

Основне журі:

Андрій-Тарас Башта — науковець-еколог, старший науковий співробітник, кандидат біологічних наук. Працює у відділі екосистемології Інституту екології Карпат НАНУ. Автор близько 300 публікацій щодо біорізноманіття хребетних тварин та його збереження

Олексій Василюк — активіст громадських екологічних рухів, голова ГО «Українська природоохорона група», молодший науковий співробітник Відділу моніторингу та охорони тваринного світу Інституту зоології НАНУ, еколог міжнародної благодійної організації «Екологія-Право-Людина». Автор понад 600 наукових та популярних публкаці про охорону природи, вікіпедист, учасник вікіекспедицій.

Максим Гаврилюк — зоолог, еколог, кандидат біологічних наук, директор навчально-наукового інституту природничих та аграрних наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Учасник конкурсу «Вікі любить Землю» у 2014, 2017—2019 роках; член журі конкурсу 2019 року. У Вікіпедії започаткував низку статей про об’єкти природно-заповідного фонду України.

Михайло Кулішов — краєзнавець, член Національної спілки краєзнавців України. Дослідник історії гірничої справи в Донецькому регіонi. Учасник міжнародних та всеукраїнських наукових конференцій, автор та співавтор понад 20 наукових праць з історії та краєзнавства Донбасу, спелестології та геотуризму. Фотограф; переможець фотоконкурсу «Вікі любить Землю» 2018 та 2019 у номінації «Найбільший кількісний внесок (Донецька область)». Автор інтернет-проекту «Шахты и рудники Донбасса».

Вадим Манюк — еколог та краєзнавець. Кандидат біологічних наук, доцент ДНУ ім. Олеся Гончара. Засновник «Січеславського природознавчого клубу». Переможець фотоконкурсу «Вікі любить Землю» 2015 року в номінації «Найбільший кількісний внесок (Дніпропетровська область)». Автор понад 150 наукових, навчально-методичних та науково-популярних публікацій з теорії та практики заповідної справи.

Олексій Петренко — краєзнавець та видавець, директор полтавського видавництва «АСМІ». Член Національної спілки фотохудожників України; автор та співавтор численних мистецьких видань, колекціонер. Організатор та співорганізатор низки мистецьких пленерів та художніх виставок, співорганізатор проєкту «АРТ місія».

Микола Скиданюк — еколог, керівник молодіжної громадсько-екологічної організації «Наш дім – Манява». Розробляв природоохоронні заходи та проєкти щодо збереження об’єктів природно-заповідного фонду на території Богородчанського району, ініціатор створення школи «Юного еколога» в селі Манява; учасник журі конкурсу «Вікі любить Землю» у 2018 році. Спільно з екологічними активістами долучався до підготовки статей про об’єкти ПЗФ Івано-Франківської області для Української Вікіпедії.

Володимир Фалін — фотограф; член Національної спілки фотохудожників України (НСФХУ) та Голова художньої ради Київської організації НСФХУ. Член Національної спілки журналістів України, кілька десятиліть працює фотокореспондентом Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ». Лауреат низки всеукраїнських та міжнародних фотоконкурсів, автор персональних фотовиставок у Києві та за кордоном.

Олександр Харчиков — фотограф, громадський активіст, співзасновник Скадовського молодіжного центру «Light House».

Георгій Чернілєвський — інженер-програміст за фахом, фотограф зі стажем понад 35 років, автор 75 «вибраних» та більше 1200 «якісних» зображень у Вікісховищі. Автор світлин, що ілюструють понад 6000 статей проектів Вікімедіа. Багаторазовий член журі українських фотоконкурсів «Вікі любить Землю» та «Вікі любить пам’ятки».

Журі спецномінації «Найкраща аерофотозйомка»:

Сергій Орлікфотограф родом з Донецької області, мешкає у Дніпрі. Один з перших в Україні (з 2006 р.) став знімати фотопанорами 360°, об’єднуючи їх у віртуальні тури, WebVR розробник, сертифікований фотограф Google (програма Google Street View), фіналіст фотоконкурсів та учасник численних виставок FIAP та НСФХУ. У вільний час активно займається просуванням, популяризацією та розвитком туризму на Донеччинi. Учасник фотоконкурсів «Вікі дюбить Землю» та «Вікі любить пам’ятки», переможець номінацій «Найкраще фото Донецької області», «Найкраще фото Луганської області».

Андрій Пирожок — завідувач кафедри електроприводу та автоматизації промислових установок НУ «Запорізька політехніка», керівник проєкту «Школа дронів».

Валентин Волошин — громадський активіст, координатор волонтерського проекту «Bergwaldprojekt»,  популяризатор сталого туризму і Карпат, керівник Регіональної Туристичної Організації Закарпаття.

Журі спецномінації «Найкраще відео»:

Сергій Гладкевич — незалежний експерт дикої природи, фотограф-натураліст, журналіст.

Сузанна Тимочко  — спеціалістка з комунікацій напряму «Рідкісні види»  WWF-Україна.

Назар Токар — адміністратор української Вікіпедії, блогер, автор видання Tokar.ua.

Журі спецномінації «Неприємні відкриття»:

Олексій Василюк

Юлія Куцоконь — кандидатка біологічних наук, Інститут зоології НАН України.

Юлія Спінова — Кафедра екології НАУКМА.

Вікторія Іванець — фотограф, наукова співробітниця Національного антарктичного наукового центру.

Журі спецномінації «Найкраще фото степового ПЗФ»:

Анна Куземко — докторка біологічних наук, Інститут ботаніки НАН України.

Іван Мойсієнко — доктор біологічних наук, завідувач кафедри ботаніки Херсонського державного університету.

Ольга Чусова — кандидатка біологічних наук, Інститут ботаніки НАН України.

Олена Бронскова — Національний природний парк «Меотида».

Катерина Стрипко — директорка благодійній організації «Фонд збереження біорізноманіття України», партнера конкурсу.

Журі обласної номінації «Фото ПЗФ Миколаївщини»:

Ігор Сіренко — фотограф, експерт ГО «Українська природоохорона група».

Владислав Артамонов — директор Національного природного парку «Бузький Гард».

Олександра Оскирко — аспірантка кафедри зоології Факультету природничих наук Карлового університету, м. Прага, Чехія.

Журі попередніх років конкурсу

3 thoughts on “Журі / Jury

 • 2015-05-25 о 15:36
  Permalink

  Радію,що хоч хтось не забує не лише про людей,а й про всю планету ЗЕМЛЯ!

 • 2013-05-08 о 10:29
  Permalink

  Круто))

 • 2013-05-04 о 16:47
  Permalink

  Нормально…

Коментарі закриті.