Журі / Jury

На цій сторінці перелічений склад журі конкурсу «Вікі любить Землю» у 2021 році (список наразі не є повний, він буде оновлюватися у процесі підбиття підсумків проєкту). Переглянути склад журі попередніх років «Вікі любить Землю» можна за посиланням.

«Основне» журі

«Основне» журі відповідальне за перевірку та визначення найкращих фотографій конкурсу — найкращі фото для кожного регіону України, 10 найкращих фото конкурсу, 15 кандидатів до міжнародного конкурсу. Цього року до нього входять:

 • Дмитро Балховітін — професійний пейзажний фотограф. Нагороджений золотою медаллю 7-го Одеського бієнале художньої фотографії (2010); найкращий фотограф в номінації «Пейзаж» за версією журналу «Photographer» (2013). Автор фото, що зайняло друге місце на національному етапі конкурсу «Вікі любить Землю» у 2014 році та перше місце у міжнародному етапі; автор найкращого фото конкурсу «Вікі любить пам’ятки» (2013).
 • Віталій Савін — директор Хмельницького музею-студії фотомистецтва.
 • Наталія Смоляр — ботанік, еколог, фахівець у галузі екологічного просвітництва. Доцент кафедри прикладної екології та природокористування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат біологічних наук. Голова Полтавської обласної організації Українського товариства охорони природи, автор більше 300 наукових та науково-популярних публікацій про охорону природи.
 • Сузанна Тимочко — спеціалістка з комунікацій напряму «Рідкісні види» WWF-Україна.
 • Георгій Чернілєвський — інженер-програміст за фахом, фотограф зі стажем понад 35 років, автор 77 «вибраних» та більше 1300 «якісних» зображень у Вікісховищі. Автор світлин, що ілюструють понад 6600 статей проектів Вікімедіа. Багаторазовий член журі українських фотоконкурсів «Вікі любить Землю» та «Вікі любить пам’ятки». Також був членом журі «Вікі любить їжу» в Індії 2021 року.
 • Анна Хроболова — редакторка Вікіпедії, Вікісховища, ілюструє статті власними фотографіями та фотографіями конкурсантів «Вікі любить Землю», членкиня громадської організації «Вікімедіа Україна», координаторка конкурсу «Вікі любить Землю» у 2016—2018 роках, за фахом історик.

Журі спеціальних номінацій

Список у процесі наповнення

 

Церемонія нагородження переможців фотоконкурсу «Вікі любить землю» 2019

3 thoughts on “Журі / Jury

 • 2015-05-25 о 15:36
  Permalink

  Радію,що хоч хтось не забує не лише про людей,а й про всю планету ЗЕМЛЯ!

 • 2013-05-08 о 10:29
  Permalink

  Круто))

 • 2013-05-04 о 16:47
  Permalink

  Нормально…

Коментарі закриті.