ПереможціРезультати

Зоряний слід на Вінниччині

Для багатьох може виявитися дивним, але за кількістю пам’яток природи, що сконцентровані у межах області, Вінниччина у списку лідерів. Цьогоріч на фотоконкурс Вікі любить Землю подано фото зі 102 об’єктів що становить приблизно четверту частину природно-заповідного фонду області, а своїми фото з Вінниччини поділилися 16 учасників.

Дорога в космос
Зоряні треки в околицях с. Самчинці © Євген Самученко, CC-BY-SA 4.0
І ось таке фантастичне фото з назвою «Дорога в космос» стало переможцем  області за оцінками журі. Рух зірок по нічній небесній сфері автор зафіксував у Самчинецькому урочищі — заказнику загальнодержавного значення у межах Немирівського району, між селами Самчинці та Сорокодуби.  Створений у 1982 р., він охороняє ділянку високого лівого берега Південного Бугу, порослу віковою дібровою природного походження. Долина річки у межах заказника має каньйоноподібну форму.

Звісно, сфотографовано в області далеко ще не все. Тому запрошуємо учасників конкурсу завітати та відкрити для себе і для світу перлину Поділля – Вінниччину, додавати фото до статей у Вікіпедії та номінувати на статус якісних.

Див. також статтю про техніку фотографування зоряного сліду.

14 коментарів до “Зоряний слід на Вінниччині

  • В світлі подій по Самчинцям, нагадаю ще “Діброву болотного дуба” (Одещина), де ні Q-lieb-in on ні Катруся ніразу не були, але вперто вантажать в ВЛЗ нібито їх зображення (маю доказові матеріяли). Для чого ви це, колєги?
    Може б варто ввести якийсь штраф, мінусбал- за умисно-свідоме завантаження “непамнятки” в Вікіпедію?
    додатково: пропоную штрафувати також оргком шоколадками, за порушення власних правил, бо відсутність покарання як відомо породжує….що ми й спостерігаємо 😉

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *