Новини / News

Зустрічайте журі фотоконкурсу «Вікі любить Землю» 2023

Журі української частини фотоконкурсу «Вікі любить Землю» 2023 уже завершує перевірку та оцінювання поданих фото. Тож ми готові познайомити вас з експертами та експертками, які визначають переможців основної номінації цьогорічного конкурсу.

Традиційно до основного журі «Вікі любить Землю» у 2023 році увійшли провідні науковці, захисники природоохоронних територій та призери попередніх років фотозмагання. Цьогоріч роботи оцінюють:

Андрій-Тарас Башта — науковець-еколог, провідний науковий співробітник, кандидат біологічних наук. Працює у відділі екосистемології Інституту екології Карпат НАНУ. Автор понад 300 публікацій щодо біорізноманіття хребетних тварин та його збереження. Фотограф-натураліст.

Вадим Постернак — графічний дизайнер за основним місцем роботи та мандрівний фотограф за покликанням. Популяризатор локального (зокрема сільського) туризму. Багаторазовий лауреат конкурсів «Вікі любить пам’ятки» та «Вікі любить Землю».

Віра Волошина — учасниця вікіекспедицій та конкурсу «Вікі любить Землю»; туристка, тімлідер в компанії «Кулуар», фотографує природу України. За освітою географ.

Олександр Жмурко — фотограф-любитель. Ілюструє Вікіпедію власними фотографіями. Автор найкращої фотографії Вінницької області у конкурсі «Вікі любить Землю» 2019.

Олексій Василюк — голова ГО «Українська природоохорона група», молодший науковий співробітник Відділу моніторингу та охорони тваринного світу Інституту зоології НАНУ. Автор понад 600 наукових та популярних публікацій про охорону природи, вікіпедист, учасник вікіекспедицій.

Максим Гаврилюк — науковець, вікіпедист та популяризатор науки. Кандидат біологічних наук, директор ННІ природничих та аграрних наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Автор понад 150 наукових публікацій із зоології та збереження біорізноманіття. Започаткував у Вікіпедії понад 160 статей про об’єкти природно-заповідного фонду України. 

Наталія Шевченко — екологиня, журналістка та фоторепортерка. Режисерка документального фільму про вплив російсько-української війни на довкілля України «Вода. Земля. Вогонь».

Уже незабаром конкурсне журі завершить свою роботу і ми почнемо оголошувати переможців конкурсу «Вікі любить Землю» 2023.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *