Про конкурс / About WLE

1 — 31 травня 2018
«Вікі любить Землю» в Україні

 «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth) уперше проведений 2013 року в Україні. У 2014 році проект став міжнародним, у ньому взяло участь 15 країн, у 2015 році — 26 країн, у 2016 році — 24. Усього за п’ять років української частини конкурсу, учасники сфотографували понад три тисячі об’єктів та територій природно-заповідного фонду України, загалом зібрано понад 60 тисяч фотографій. Але ще близько 60% об’єктів, зазначених у конкурсних списках, не мають ілюстрації для Вікіпедії – найпопулярнішої онлайн енциклопедії. У 2014 році серед фотографій 15 країн-учасниць перемогло фото Карпатського національного природного парку. Також Україна посіла перше місце за кількістю як завантажених фотографій у 2015 році. У 2016 році три світлини з України потрапили до 15 найкращих фото конкурсу, у 2017 — теж три.

Метою конкурсу є:

 • поповнення інтернет-проектів, що підтримуються Wikimedia Foundation Inc. фотографіями пам’яток природи і об’єктів природно-заповідного фонду, що знаходяться на території України;
 • створення фотографій якнайбільшої кількості пам’яток природи і об’єктів природно-заповідного фонду на території України та надання доступу до них усім зацікавленим фізичним та юридичним особам;
 • сприяння охороні навколишнього природного середовища.

У конкурсі беруть участь фотографії, завантажені їхнім автором протягом визначеного періоду часу на Вікісховище. Дата створення фотографії може бути будь-якою.

Головні умови участі:

 • фотографії повинні бути виконані Конкурсантами особистовчасне надходження фото на розгляд експертного журі (протягом травня)
 • наявність місця, зображеного на світлині, у переліку об’єктів природно-заповідного фонду України
 • зазначення автора, місця та ID-коду зі списку в описі світлини.
 • Опис кожної фотографії повинен містити географічні координати фотографування об’єкту.

Читати повністю регламент конкурсу.

Усі фотографії, надіслані на конкурс, потрапляють до службової категорії Images from Wiki Loves Earth 2018 in Ukraine. Одночасно вони потрапляють до загальної категорії українських пам’яток природи — Natural heritage sites in Ukraine. Таким чином світлини стають надбанням людства — їх може використовувати будь-хто з будь-якою метою, не забуваючи вказати автора і джерело, звідки було взято фотографію.

Як завантажити фото на конкурс

Номінації:

Журі відзначає серед надісланих фотографій:

 • 10 найкращих фотографій конкурсу
 • найкращі фотографії у кожному з 27 регіонів України

Фотографії з роздільністю нижче 2Mpx не будуть оцінюватися журі. І будуть брати участь тільки у номінації «За найбільшу кількість сфотографованих пам’яток».

Організаційний комітет визначає:

 • 10 учасників, які сфотографувати найбільше пам’яток;
 • учасників, які сфотографували найбільшу кількість пам’яток у кожному з регіонів України.

Кількість нагород, які може отримати учасник в цьому Конкурсі необмежена. Організатор за погодженням з Журі має право змінити встановлені або запровадити додаткові номінації.

Оголошення підсумків

Результати конкурсу на національному рівні будуть відомі влітку 2018 року. Нагородження переможців відбудеться під час церемонії у Києві. Автори найкращих світлин будуть нагороджені цінними призами.

Після чого кращі роботи учасників кожної з країн розглядатиме міжнародне журі. У вересні 2018 року буде визначено переможців міжнародного конкурсу «Вікі любить Землю».

Призи

Призовий фонд конкурсу 2018 року складає 3000$. Переможці та призери всеукраїнського етапу зможуть вибрати подарунки на суму еквівалентну відповідному балу.

Пам`ятка з завантаження робіт у Вікісховище 

Поради фотографам

Фото переможців всіх років

 

 

108 коментарів до "Про конкурс / About WLE"

 1. Сповіщення: «Википедия» хочет запечатлеть 7 тысяч украинских памятников природы | Блог Imena.UA

 2. Доброго дня!
  Звертаюся до Вас із запитанням щодо переліку об’єктів природнього заповідного фонду. На даний момент я працюю у Державному історико-культурному заповіднику Тустань, частина якого територіально знаходиться в межах Національного парку “Сколівські бескиди”. Проте у переліку об’єктів ПЗФ є лише національний парк, але не заповідник. Тож хочу запитатись, чи можливо додати до переліку ще й Заповідник, а якщо ні, то чи можна подавати світлини скель та навколишнього середовища Тустані (с.Урич, Сколівського району) – у розділ національного парку? Щиро дякую за відповідь!

  • Доброго дня, Ірино! Річ у тім, що фортеця-град і митниця ІХ—ХІІІ сторіччя, давньоруський наскельний оборонний комплекс літописного міста Тустаня є пам’яткою історії. Тому фото цих пам’яток зможуть узяти участь у конкурсі “Вікі любить пам’ятки“, який проходитиме з 1 до 30 вересня. А все що стосується національного парку можна подавати у розділ національного парку. Вам, як працівникові заповідника, краще знати що саме потрапляє під цей критерій.

 3. Чому завантажено декілька фотографій, а при переході з переліку об’єктів можна подивитись лише на одне фото?

  • Тому що робот автоматично проставляє у таблицю списку на Вікіпедії лише одну фотографію за номером ID. Щоб можна було побачити всі фото даного об’єкта – таблиця має рядок “галерея”, куди слід внести назву категорії із зображеннями даної пам’ятки на Вікісховищі. Як це виглядає, можна побачити на прикладі таблиці списку пам’яток м. Києва. Автоматичне створення категорій для кожного ID списку та проставляння їх назв у відповідний рядок таблиці цього року ми не робили, проте до наступного конкурсу спробуємо реалізувати й таку можливість.

 4. Шановні колеги, доброго вечора! У мене наступне питання, де можна переглянути всі фотографії завантажені учасниками проекту, в тому числі свої? Підтримуючи питання Володимира (вище) чому при перегляді пам”яток (будь-яких) можна побачити тільки одну фотографію, але як свідчить статистика фотографій набагато більше. Я особисто завантажив більше десятка фотографій, проте бачу чомусь лише по одній в двох пам”ятках. Ще одне, чому мене не має в списку учасників?

 5. интересно – что за интерес бесплатно фоткать и размещать в сети свои фото, если их можно продавать и получать реальную денежку, а не маловероятностны призы? популяризовать себя (о какой я крутой фотограф!) среди конкурсантов есть неплохие работы, но фактически с коммерческой точки зрения они уже потеряны -т.к. в свободном доступе. т.е. скоро появятся и на всяких олдеях под чужими именами…

  • А що за інтерес завжди працювати за гроші? Це палиця з двома кінцями, Дмитре.
   От я собі мислю так: якщо у мене є фото, зроблені просто так, для душі, то чому б ними і не поділитись з усім світом? А реальні гроші фотографи отримують же, коли працюють на замовлення, хіба ні?
   Якщо фото з’являться під чужими іменами, це буде прямим порушенням умов ліцензії CC-BY-SA, під якою вони надані, і треба буде сваритись з нечесними.

   • Уважаемая АТА! Это демагогия. Естественно день это не Всё. Но и далеко не последнее, особенно в нашей жизни.
    Фотографы зарабатывают по разному. Здесь большинство фото сделаны любителями. Много хороших фото, но любительские. Те, кто подрабатывает на фото, часто на плохих, не профессионалы. Фотографов у нас пол страны.
    А хорошее, удачное фото, сделанное профессионалом, рекламные агенства покупают от 100$.
    Но в этом случае составляеться договор, где стороны несут ответственность и обязанности. Попробуйте восстановить свои права на украденную работу и всё поймёте. Такая страна у нас. А то, что кто-то зарабатывает на заказах, не означает, что всё остальное нужно дарить.
    Я фотограф-профессионал, репортер. У меня в архиве сотни тысяч фото. Ко мне обращаються огромное колличество людей И на 90 % все вспоминают о доброте, нужно помогать и прочее. Это когда человек должен платить. А когда он должен получить деньги на те же 90% есть железный аргумент “За всё надо платить”
    Вот так

    • Слушайте, Ваших фото здесь нет, ну и в чем проблема? Продавайте хоть за $100000, на здоровье. У Вас же “сотни тысяч” “хороших, удачных фото”. Вот и оставьте любителей в покое, с чего вдруг они Вам так мешают? Они же любители, а Вы профессионал, ревновать нечего 😉
     А то, что кто-то зарабатывает на заказах, не означает, что всё остальное НЕЛЬЗЯ дарить. Если кто-то торгует сластями, разве Вы не можете угостить соседских детей конфетой? Впрочем, Вам, возможно, и в голову не приходит, что некоторые просто получают удовольствие, делая другим приятное. Попробуйте хоть раз, честное слово, а вдруг понравится? 😉
     (Кстати, договор составляется, а не составляетЬся, с агенТством, а не с агенством. А к Вам не “обращаЮтЬся огромное коЛЛичество” , а “обращаЕтся огромное количество”.)

 6. Сповіщення: Фотоконкурс офіційно відкрито! | Вікі любить Землю

 7. Доброго дня. Таке питання чи можна завантаженні в фейсбук фото -ділитися ? тобто не завантажувати знову , а не знаю як поділитися з “Вікі любить землю”? дякую за увагу.

  • Фото у фейсбуці не оцінюються, оцінюватимуться тільки фото з Вікісховища. Щоб завантажити, перейдіть на список відповідної області, знайдіть потрібний об’єкт і натисніть «завантажити фото» або «завантажити ще фото».

 8. Здравствуйте! Подскажите пожалуйста как мне узнать попали ли мои фото на конкурс вики любит землю?

 9. чи братимуть участь у конкурсі світлини , в правому кутку яких водним маркером нанесене прізвище автора.

 10. У списках пам’яток природи України, розділ Івано-Франківська область, хочу знайти об’єкт:
  ID: 26-106-5001, «Парк», Дендрологічний парк, м. Коломия, 7,0 га.
  Який саме з парків міста мають на увазі?! Наприклад, і парк Трильовського, й парк Шевченка можна класифікувати як “дендрологічні”.

  • Зазвичай пам’ятки мають охоронні таблиці/знаки. На жаль, це вся інформація, яку ми отримали за запитом, тому не зможемо допомогти із визначенням

 11. Задаюся одним питанням, чому фото саме заповідників, адже я живу далеко від національних заповідників, проте фото в мене аж зовсім не погані, а описувати – марно, адже журі не знають ці місця! поставте хоча б карту до фото, щоб можна було відмітити їх!

  • Перепрошую, могли б переформулювати? Не зовсім зрозуміло, що потрібно зробити

 12. Добрий день!
  Скажіть, як правильно заповнити опис, щоб відправити на конкурс?
  Наприклад, так: Чорногірський хребет. ID 26-110-5020 Національний природний парк “Карпатський”

  • Доброго дня! Ви можете вантажити фото прямо із списків пам’яток. Для цього переходите на список https://uk.wikipedia.org/w/index.php?curid=1525148, шукаєте потрібний Вам об’єкт (26-110-5020) і натискаєте лінк «завантажити ще фото» під фото. Опис буде заповнений автоматично, Вам тільки треба буде дописати «Чорногірський хребет»

  • Пам’ятки природи отримують такий статус, якщо є відповідний документ (рішення, постанова тощо). У наших списках такого об’єкта нема, завтра зранку відправлю уточнюючий запит щодо цього: http://ua.igotoworld.com/ua/poi_object/75142_urochische-tonnelnaya-balka.htm

   Також, якщо Ви десь в урочищі побачили табличку, яка стверджує, що це пам’ятка й охороняється законом, то Ви можете сфотографувати її і завантажити теж. Списки Міністерства часто містять помилки…

   • Доброго дня!
    Прошу додати до списків пам’яток Хмельницької області геологічну пам’ятку “Хоморські граніти”.

    В реєстрі пам’яток природи за посиланням “Хоморські граніти” значаться за номером №166 серед пам’яток природи: (http://archive.org.ua/archive/2007-03-30/ukrainainkognita.org.ua/pzf/Hmel.htm)

    Крім того, у Вінницькій області один і той самий об’єкт “Одинокий дуб” значиться під двома різними ID-номерами (№ 05-206-5006 та №05-101-5013). Територіально він належав до Якушинецької сільради, а в народі знаний як дуб “на Соцьких озерах”.

    Дякую!

  • Дякую! Фото ми не видаляємо, але воно не буде оцінюватися журі (не буде конкурсним), бо для того, щоб воно перейшло до журі, воно має містити пам’ятку…

 13. Серія фото: Монастырь «Происхождения Дерева Креста Господнего № N » немає ніякого відношення до геолог. памнятки “Ерозійний останець…..” до якої вони прікріплені. Вони навіть на різних горках 🙂 Почистіть будь-ласка…

  • Дякую! Серію фото відправлено у відповідну категорію для монастиря, який є пам’яткою культури, а не природи 😉

 14. Минулого року випадки, коли не відображались ескізи при завантаженні, були поодинокими. В цьому році – майже 100%. “Завантажити вдалося, але від сервера не вдалось отримати попередній ескіз.” При чому це не залежить від мережі, комп’ютера чи операційної системи. Щось помінялось чи я щось почав робити невірно? Бо я вже декілька файлів невірно назвав через це.

  • Питання до розробників MediaWiki. Як показує практика, вони помилки завантажувача виправляють по півтора року і довше, і постійно нові створюють.

   • Зробили ребрендінг інтерфейсу майстра завантажень? Прикольно, але … Ескізи як відображались один на півсотні, так і продовжують не відображатись. Так ще у новому інтерфейсі щезла кнопка “Повторити для невдалих завантажень”, якщо спочатку йде повідомлення “Жодне із завантажень не вдалося”. Втім, Ви пишете, що Ви тут так, просто рядом стояли, тож я пишу просто щоб поплакатись.

 15. Так само серія фото “Пгт. ПОМОРЯНЫ …” автора DmytroChapman немає НІЯКОГО відношення до парку.Всі зображені об`єкти поза цим парком….точніш чагарником.

 16. Питання до оргкому. Полистав я з десяток сторінок і оце думаю…невже оце і є підхід енциклопедистів до наповнення (створення) статей? Невже важко раз на рік ізнайти на такий конкурс модераторів (хоча б одного!) який би видаляв відверту “неправду” https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Липова_алея_у_музеї-садибі_М._І._Пирогова.JPG
  виправляв назви, опис -цього тож вистачає, або вельми абстрактні зображення ОЗФУ -наприклад калюжі (урочище “Журі” на Львівщині -просто як саркастичний натяк на абсурдність журіювання :)), гілки, небо. Які не мають ані документальної цінності, та й “так скаать” (с) не підлагають ідентифікації (верихвікації) із конкретним ОЗФУ.
  А ще мене особливо вражає фантазія учасників щодо практично недоступних для такого массового ізнайдення сторонніми особами (туристами) гірських урочищ та ліс.заказників (ще й в окремих виділеннях) 🙂 (Це по Франківщині та Закарпаттю). Зрозуміло що учасникам ліньки самих себе прєдавать дознанію..але ж. Майте совість і повагу до самого поняття “Енциклопедія, колєгі 😉
  https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Насадження_буків_у_Боржавському_заказнику.jpg
  На фото ж – хребет Боржава, сам же заказник в річковій низині Закарпаття в сотні кілометрів від…про що вже натякає припис до Виноградівського ЛГ, все ж просто!
  http://i.piccy.info/i9/3a3d396ee05111bdb609efa15065b831/1431622172/669244/881136/Zakhvat.jpg

 17. смт.Славське не входе в межі НПП “Сколівські Бескиди” …все того ж автора 🙂
  https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Пгт.СЛАВСКОЕ_05.jpg
  так само як серія фото “село Либохора”
  https://commons.wikimedia.org/wiki/File:С.Либохора_1.JPG
  так само як і будь-які зображення смт.Східниця, де немає краєвидів на гори, які власне і є НПП отеє.
  https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Пгт.СХОДНИЦА_-_03.JPG
  як і серія його ж фото С.ИВАНА ФРАНКА (НАГУЕВИЧИ) https://commons.wikimedia.org/wiki/File:С.ИВАНА_ФРАНКА_(НАГУЕВИЧИ)-01.jpg
  Як і того року -до цієї памнятки природи В ЛІСІ учасники приписують музей-садибу В СЕЛІ.Вони ж фізично та юридично розділені. Музей окремо, що входить в памнятку “Стежка тов.Франка” -описано окремо.Музей в охоронний припис до цього об`єкта ПЗФУ -не входе. Робіть висновки і… тріть 🙂
  По моїй Житомирщині…з-за неточного (неповно-застарілого) списку на Вікі маємо такі фото памнятки “Суворівська криничка” https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Старий_бобрик2.jpg
  Насправді памнятка точно називається “Суворівська криничка”, і є стародавнім джерелом в лісі в заболоченій річковій низині, де за легендою стояло військо Суворова.Це джерело обладнане і вельми популярне. Тобто ніякого відношення зображене на фото водосховище Іршанського ГОК до джерела на жаль не має…
  втомився 🙂

  • А воз и ныне там! о_О
   “Если вы не отзовётесь -мы напишем в Спортлото” (с)
   И дарма шо я призабув англіцьку…

 18. Скажіть будь-ласка, а на біса Вікіпедія вибирає найкращу десятку фото , якщо ось (не риючись):
  я шукав до об`єкта Шацький НПП
  https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Shatsky_National_Natural_Park
  які його фото я вже завантажив минулого року, і не побачив своїх фото взагалі, включно із своїм “побєдоносним” по цьому регіону в цій номінації минулого року ! Яке ж за вашою версію ввійшло ще і в ТОП-10 по Вкраїні (хоч ми не одобрямс). Це ж абсурд. І образа автора. Його фото вибирають в десятку а воно взагалі ніде не відображається)))). Кста, половина моїх фото по іншим регіонам також не видна ніяк, окрім як в “Мої завантаження”.

  • Якщо Вас образили, то вибачте, будь ласка. Категоризація фотографій і прилаштовування їх у статті вимагає окремих рук, яких бракує. Тож можете або повірити на слово, що через певний час все буде на своїх місцях, або спробувати це зробити теж.

   • Кого вибачать, Вас? Але ви не причетні.
    Бота? Але ж він -бездушний.
    І цього разу -я завантажував до деяких об`єктів – її першу ЄДИНО вірну фотографію ( тобто вже була якась, але відверто – не відповіда цьому об`єкту (нашвидко: заказник “Моршинський”, каштан в Одесі по вул Гаванна 4) – але моїх СПРАВЖНІХ фото – не побачити, бо нема категорії -тобто і нема галереї. Тобто видко тільки фейкові фото…а правдонька, як завжди – не може вибитись до людей, і просвіщати їх.
    А я ж не можу ( даж просто як учасник конкурсу) викидати чужі фото самовільно із цих статей !
    А все чого… отак? Думаю, ходимо по кругу проблем з-за розпорошування сил волонтерів Вікі. Ніби-то основний проект хвонду -Вікіпедія? 😉 … Але то вже не моя парахвія. Ехх… “кабы я была царевной” (с)

 19. Доброго дня!
  Вибачте, а як можливо видалити завантажені фото на цей конкурс, тому що вони мають неправильний (не мають) ID, і поставити на всі фото ID? Бо, на мій погляд, при “завантаженні нової версії цього файлу” ID не можна поставити. Чи я не правий?
  Дякую наперед за відповідь!

  • ID можна прописати вручну в описі (дивись розділ «Опис файлу» на сторінці фотографії)
   Рядок description має бути приблизно таким
   |description={{uk|1=Ботанічна пам’ятка природи.}}{{UkrainianNaturalHeritageSite|61-250-5000}}

   {{UkrainianNaturalHeritageSite|61-250-5000}} прописує ID

   А також додати рядки
   {{Wiki Loves Earth 2017|ua}} — прописує, що фото завантажене в рамках конкурсу 2017
   [[Category:Uploaded via Campaign:wle-ua]]

 20. Пізно, звісно, але на майбутьне. За цією адресою знаходиться база документів на пам’ятки природи Києва і Чернігівської області зі схемами розміщення. https://mega.co.nz/#F!049VyZxI!SDixCImJBHJ7O2CHR-iAnQ
  До адміністрації. Я вважаю, що до таблиці пам’яток треба додати стовчик з ціми схемами. Це дуже допоможе, особливо коли пам’ятка не точкова, а займає якусь площу.

  • дякую. це хороша ідея, яка, правда, потребуватиме ресурсів. якщо на це знайдемо волонтерів, то зробимо. до наступного разу 🙂 візьметеся допомогти?)

 21. Доброго дня! Якось попередньо нецікавився коментаріями та примхами дописувачів та…. прошу звернути увагу на зауваження та невдоволення щодо неточної загрузки вказаних обєктів в проведенні конкурсу… складається таке враження що людина через якесь власне невдоволення чи особисті проблеми вирішила всяко скомпроментувати мої особисті роботи, що були представленні на розгляд журі конкурсу та ще як я зрозумів на некомпетентність організаторів цього конкурсу (MOKRIZZONNI Травень 14, 2015 о 20:25 сказав:
  смт.Славське не входе в межі НПП “Сколівські Бескиди” …все того ж автора :)) дивно але ще раз переглянув, або я … або з лижами проблеми та там все таки присутнє смт СЛАВСЬКЕ (S
  ► Skole‎ (4 К, 39 Ф)
  ► Slavs`ke‎ (3 К, 13 Ф)), щодо можливості виникнення проблеми в неточній загрузці щодо вказаних обєктів, то прошу шановного дописувача “MOKRIZZONNI” звернути увагу не лише на мої фото а й інші – на які доречі я і орієнтувався (зверніть увагу на дати загрузки і помітите що мої фото загружені опісля того як інші учасники там представили свої роботи). Особисто сподіваюсь що роботи які невірно чи помилково потрапили не в ту категорію будуть перенаправленні в потрібну для реєстрації, а вам шановний дописувач рекомендую добре все зважувати та аналізувати із попередньою детальною перевіркою усіх фактів щодо вибраного вами цапа відбувайла за всі гріхи – не на того натрапили. Сумніваюсь що вам особисто буде приємно коли на вас повішають гріхи всього людства і помилки рук чужих… ще що саме мене цікавить як ви умудрились вибрати саме мене із усіх учасників – це ви таким чином проявляєте своє невдоволення кількістю загружених мною фотографій чи посто хто перший – того довблю. Ще раз наполягаю на тому щоб ви вже для себе особисто перевірили і помітили недоліки щодо свого власного зауваження та обрання мене для обси…

 22. Ви дарма сприймаєте написане мною щодо ваших завантажень -особисто до себе як до учасника. Бо я розглянув ТІЛЬКІ ваші помилкові завантаження . Та нагадаю- це ж буде використовуватися в енциклопедії в подальшому 😉
  І повторю: смт.Славське НЕ ВХОДЕ в межі НПП “Сколівські Бескиди”.

 23. До питання волонтерства – всім небайдужим! Є кілька актуальних до вирішення питань в Одесі, Миколаївщині, Каневі. Хто може і головне має цікавість -міг би поставити гарну і жирну крапку 🙂

  ОДЕСА. 51-101-5030 «Гінкго більоба» Мені не вдалось зі всіма цитатами Вєлікіх,прокачуванням Законами та ксівами різних орг-ій пробратися ближче до власне – дерева. Це можна тільки з попереднього дозволу юр.відділу цього VIP-містечка десь на Успенській, і то не одразу…і то не факт. Хто може висвітлити реальний стан та наявність дерева? Отаке краєзнавчо-натуралістичне завдання. І думаю – не останнє по Одещині…

  МИКОЛАЇВЩИНА. 48-203-5005 Національний природний парк «Бузький Гард» та РЛП “Гранітно-степове Побужжя” .
  Як я не вишукував але окрім одного звіту про екостежку із умовною схемою розміщення деяких заповідних об`єктах в складі вищевказаних НПП та РЛП – достовірно та точно визначити їх місцезнаходження та вигляд (бажано щоб якоюсь більш-менш науковою роботою із фото) мені не вдалось. Відповідно і в інеті заповідні скелі-масиви-урочища в межах цих РЛП та НПП всяк раз в різних “джерелах” виглядають ізно. Найкраще б було звернутись в Департамент Екології та охор. навк. прир. середовища – щоби ті з кадастровою картою та схемами показали всі ті “Турецькі столи” та інші об`єкти, яких неможливо однозначно верифікувати, прив`язати…а фотки-то на конкурс грузяться 🙂

  КАНІВ . 71-103-5003 «Дуби на Тарасовій горі»
  Це для мене взагалі..не укладається в голові %% Ми святкуємо ювілей Кобзаря, безперервно фестивалимо на його могилі -а знайти в інеті інфу, а які ж саме заповідані 2 дуби, і де вони серед тої безлічі вікових дерев навколо могили Шевченка на Чернечій горі мені не вдалось….як не рився. Та як так? Безумовно можна викласти широку панораму навколо його могили (як я власне і поступив цьогоріч) , але… Заповіданих дерев всього 2 (здається). І що, нікому не цікаво знати, які з них саме були посаджені родичами Шевченка, і тогоріч нарешті -заповідані? Що цікаво, всі новини про заповідання цих дерев в інеті -оздоблюються випадковими та абсолютно різними пейзажами з тієї гори. Конкретно щоб виклали фото цих дерев , та ще б із табличками -ніц! Треба зорганізувати натуралістично-краєзнавче розслідування цього питання, звернутись до музею -хай покажуть дерева,охоронне зобов`язання. Народ має знати, де ті заповідані дерева ( а не тільки вчені що писали наукове обґрунтування) ! Сюди б прикласти наші патріотичну звитяжність..в польову реальну роботу… Хто б взявся, мо?

  • Результати будуть опубліковані на цьому ж сайті, як тільки журі закінчить роботу.

   • Чи можете якось поінформувати учасників конкурсу щодо результатів. Цікаво все-таки

    • Доброго дня! Журі ще працює над визначенням переможців. Публікації будуть на нашому сайті. Ви можете підписатися на блог, тоді вони Вам прийдуть на пошту

 24. Доброї пори доби!
  Чому цього року така погана інформаційна підтримка і взагалі що з конкурсом? Склад журі дотепер не оголошений, усі дати згідно регламенту вже прострочені, статті на сайті зявляються, у кращому випадку, один раз на 7-10 днів і дотепер жодного оглошення про зміни та затримки. Можливо, варто вже поінформувати учасників?

  • Я буквально вчора ВЖЕ ВДРУГЕ (приватно )звертав увагу відповідального організатора конкурсy – Antanana, на сєй факт.
   Ніяких висновків в формі допису тут, і взагалі – ЩИРЕ нерозуміння 🙂 що учасники чогось чекають, щоб закрити свої сподівання, плани, комусь на курорти, комусь на картоплі і пр. Невже важко написати два рядки із просто ОРІЄНТОВНИМИ датами? Не кажучи вже періодично інформувати про якісь цікавинки, чиїсь історії впускати на бльог, і взагалі вже мовчу – завантажений учасниками “унікальний” фотоконтент впорядкувати, категоризувати, бо ж абсурд коли фото завантажено -а до статті прикріпити не можна або його взагалі не видно (нема категорії, не створена “галерея” і видко тільки одне фото до ОПЗФУ, те що перше).Втрачається смисл конкурсу, хоч сама Antanana постійно докладає чимало часу й зусилль по впорядкуваннню завантаженого, списків і пр! Проте розпилення Вікімедіа на 156 проектів дається взнаки ( проектєци типу “Вікіцитати” які не містять в собі “унікального” контенту, на відміну від конкурсу подібного цьому, що його збира). Може не варто пробувати всидіти на 2 стільцях одночасно? 🙂 З найщирішими побажаннями робити щось справді якісне, а не продукувати симулякр.
   Йа.

     • М-мм, ні, організатори не інші. З чого такий висновок? Просто цього року якась значно більш проблемна міжнародна частина, якою ми теж займаємося. І на все нас не вистачає (з одного боку й добре, що українці організовують конкурс міжнародний, а з іншого складно охопити рівномірно і те, і те). А у добі тих самих двадцять чотири години 🙂

 25. Добрый день! Я фотограф-профессионал. Хотел загрузить фото Печенежского водохранилища (Печенежское поле) Загрузить невозможно. Размер максимальный фото не указан. Фото 260 кб, размером 1000х500 пикс не грузиться. Подсказка времени загрузки увеличиваеться и всё стоит на месте бесконечно. Всё сделано очень неудобно. Понять что либо на сайте очень сложно. Если хотите получать фото, сделайте по-человечески как на других хостингах. Например mail.ru, Meta. Я много гружу разных фото, но так тяжело ещё не было .Просто нет времени и терпения разбираться с Вашими загрузчиками. Тем более это надо Вам больше, чем мне.
  С уважением Владислав.

 26. Доброго дня! Скажіть будь ласка, а чи можна фотографії завантажувати з інтернету?

 27. Доброго дня!
  В мене запитання, чи відносіться до пам’яток природи:
  https://uk.wikipedia.org/wiki/Свидовецький_заповідний_масив (не можу знайти в списку)
  Арабатська стрілка https://uk.wikipedia.org/wiki/Арабатська_стрілка
  В місті київ Замкова гора (Хоривиця) – вона відносіться до обєєктів природо-заповідного фонду, але я у списку не знайшла її
  Дякую за швидку відповідь! бо нетерпеться закачати фото

 28. Добрый день. Загрузила фото 31.05.2016. но в списках конкурсантов меня нет. Почему?

 29. А чи буде цього року номінація за найбільшу кількість неосвітленних об’єктів?
  Дякую

 30. Доброго ранку!
  Маю бажання поділитися своїми знімками улюбленого парку і навіть добавив декілька (сподіваюсь, що зробив все правильно).
  Чи не могли б ви перевірити чи не помилився я.
  Дякую.

  • Скажіть, будь ласка, під яким іменем користувача Ви реєструвалися для завантаження фото, і ми подивимось 🙂

 31. Вибачайте, мене цікавить статистика за учасниками. Я її не можу знайти, чи ще вона не готова?

 32. Прошу вибачення, що я знову Вас турбую своїм запитанням. Не можу знайти себе у списку учасників. Зареєстрований під ім’ям Віталій Шкляр. Мабутья знову щось не так роблю…

 33. У тексті завантажувача прошу виправити «Це спеціальний завантажувач для територій і об’єктів природно-заповідного фонду» — замість сполучника «і» написати «та», відповідно до правопису: чергування і-й-та

 34. На жаль, не можу знайти цьогорічну статистику за користувачами. Допоможіть, будь ласка!

 35. в этот раз также больше оценивают фото новых объектов в количественной номинации?

  • Фотографії пам’яток, для яких до початку конкурсу відповідно до відомої нам інформації не було жодної ілюстрації на Вікісховищі, отримують коефіцієнт рівний 3 (для кожної пам’ятки).

 36. Скажіть будь-ласка, як додати фото у категорії, до яких написано, що назви категорій не вірні? Наприклад, Мангуп-Кале, Карабі-Яйла, АЛупкинський ботсад та ряд інших. Видно фото інших учасників в цих категоріях, але я не бачу, як можна завантажити свої фото.

  З повагою

 37. Перепрошую, а чи визначене найкраще фото Києва? Може, я щось пропустив?

 38. Добрий день! Де/ до якої сторінки я можу завантажити фото лелек з Кіровоградської обл.? У даному конкурсі не знайшла с.Попельнасте Олександрійського р-ну у списку ((

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *