Статистика

Вікі любить Землю: залишилося дев’ять днів конкурсу

Фотоконкурс «Вікі любить Землю» впевнено збирає ваші світлини з різних заповідних закутків України. На ранок 22 травня (а конкурс — зважте! — триває лише до 31-го включно) учасниками конкурсу було завантажено 5493 зображень з усіх регіонів країни. 740 заповідних територій тепер можна буде проілюструвати у Вікіпедії!

Але все ж є і прикрий момент. Фото з Луганської області є наразі аж одне — і це світлина з Першозванівського заказника. Мало фото з Донецької, Кіровоградської областей і навіть Полтавської! А час іде. Завантажте свої фото з Луганщини (та й інших областей) на конкурс, побудьте щедрими.

Першозванівський заказник (Лутугинський район Луганської області) Автор — Mykyta Peregrym (ліцензія CC-BY-SA-4.0)
Першозванівський заказник (Лутугинський район), єдине фото з Луганської області поки що… Автор — Mykyta Peregrym (ліцензія CC-BY-SA-4.0)

Найбільше фото зараз — з Києва; воно й зрозуміло, адже в місті чимало дерев-пам’яток природи. Також завантажують чимало світлин з Хмельницької, Чернівецької областей та інших.

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Staryi-Park-15057176.jpg
Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення «Старий Парк» у м. Тернополі біля центрального міського стадіону. Автор — Микола Василечко (CC-BY-SA-4.0)

Обов’язково буде відзначено тих, хто сфотографував найбільше різних природоохоронних об’єктів. Зараз трійку лідерів формують користувачі ЯдвигаВереск, Сарапулов, Bukovynka — 136, 131 та 128 об’єктів відповідно! Але нам знайомі й інші невгамовні мандрівники й фотографи одночасно — якщо Ви належите до них, ще маєте час позмагатись у цій номінації.

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Волосовецька_дача,_Пархомівське_лісництво.JPG
Волосовецька дача, Хмельницький район. Автор фото — ЯдвигаВереск (CC-BY-SA-4.0)

Зверніть увагу, що важливою умовою участі є завантаження не просто зображення природи, а саме заповідної зони, об’єкту природно-заповідного фонду України!
Звіритися зі списками можна у Вікіпедії або й тут.

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:О.Зміїний._%22Золотий_пляж%22.JPG
Острів Зміїний, «Золотий пляж», Одеська область. Автор фото — Igor Davydenko (CC-BY-SA-4.0)

Вже майже минули двадцять дві тридцять перших конкурсу, переконані: Ваші фото хочуть потрапити у наступні 9/31 🙂 Особливо з іще не фотографованих заповідних місць, адже авторів таких знімків відзначать окремо.

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Пелікани_2621.jpg
Миколаївський зоопарк, м. Миколаїв. Автор фото — Дмитрий Жданов (CC-BY-SA-4.0)

Діліться своїми роботами зі світом, беріть участь у конкурсі! Ви можете перемогти й отримати приз, а можете донести красу України до людей — обирайте мету до душі 🙂

Ата

Волонтерка і членкиня оргкомітету у попередні роки конкурсу.

9 коментарів до “Вікі любить Землю: залишилося дев’ять днів конкурсу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *