МіжнароднеПереможці

У Кишиневі нагородили переможців національного конкурсу

24 липня у бібліотеці ім. Б. Хашдеу відбулася церемонія нагородження авторів кращих фотографій «Вікі любить Землю» в Молдові. Ця країна цьогоріч вперше долучилась до міжнародного конкурсу, а участь в організації брали вікімедійці з Молдови, України та Румунії, проведення підтримала «Вікімедіа Україна». Загалом на конкурс було завантажено 603 світлини від 26 учасників.

Варто зазначити, що список пам’яток природи Молдови є як в румунській, так і в українській Вікіпедії. Переможці фотоконкурсу висловили бажання, аби цей конкурс продовжував існувати, а також заявили про готовність до участі у конкурсі «Вікі любить пам’ятки», якщо такий буде організовано у Молдові.

Defileul Burlanesti Edinet panta dreapta
1-е місце: Бурленештська ущелина

O dimineață cu ceață de-asupra satului Socola
2-е місце. Геологічний розріз поблизу с. Сокола
Saharna, cascada noaptea
3-е місце: заповідник Сахарна
WLE Moldova 2016 award 14
Організатор конкурсу, користувач Gikü (праворуч) та переможці конкурсу
Своїх переможців вже також оголосили оргкомітети конкурсів у Cербії, Непалі, Автралії, Німеччині, Іспанії, Тунісі.

Всіх учасників українського конкурсу просимо ще трохи почекати. Нагадаємо, було завантажено більше 11 тисяч файлів. Журі оцінювало всі фото у кілька етапів, що вимагало часу, і зараз триває завершальний раунд. Десять кращих фото буде оголошено на початку серпня!

 

5 коментарів до “У Кишиневі нагородили переможців національного конкурсу

  • Доброго дня оргкому!

    От ніяк до тями не візьму – все балакаємо, шось обговорюємо ніби для “апгрейду” конкурсів, а все, насправді, так само як було (і це – в кращому випадку). Невже дотепер незрозуміла елементарна річ – з конкурсантами потрібно, хоча б іноді, спілкуватись, інформувати про стан справ, якщо у вас є затримки – напишіть про це, або, принаймні, якісь окресліть імовірні терміни. По тому, як просувається ВЛЗ складається враження, що ВЛП цього року не буде взагалі – вже вереснь на носі. Чи оргком пішов у колективну відпустку?..
    Таке відношення “злегка” підриває довіру. А взагалі із “нас обох” (“конкурсантів” та “оргкому”) прогрес видно лише в однієї із сторін. Нажаль.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *