Новини / NewsПереможці

Найкращі фото конкурсу 2017 року

Представляємо найкращі фотографії п’ятого конкурсу «Вікі любить Землю 2017». Ці одинадцять світлин отримали найвищі оцінки від журі. Яке саме місце в одинадцятці посіли ці фото, буде оголошено на церемонії нагородження.

Нагадаємо, що «Вікі любить Землю» спрямований на створення повної інформаційної бази про природно-заповідний спадок України та світу. Його мета — зібрати фотографії всіх природно-заповідних об’єктів для ілюстрації статей про них у Вікіпедії. Цього року фотоконкурс відбувся у 36 країнах.

В українській частині конкурсу 356 учасників завантажили у Вікісховище понад 15 тисяч світлин, що зафіксували 1860 об’єктів природно-заповідного фонду нашої країни. Загалом за 5 років конкурсу учасники сфотографували 3300 об’єктів, а волонтери створили повний список об’єктів у просторі Вікіпедії та функціонал із завантаження, що дозволило зробити процес участі зручним та доступним кожному.

Фотографії поширюються на умовах вільної ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-SA 4.0).

 

Ми дуже вдячні журі за складну роботу з оцінювання, учасникам — за їхні світлини та терпіння, партнерам — за поширення інформації. Нагадуємо, що церемонія нагородження відбудеться у 7 жовтня у Національному науково-природничому музеї НАН України. Будемо раді всіх бачити!

Світлини-переможці у повній роздільній здатності можна переглянути у Вікісховищі.

Галерея найкращих фото попередніх років конкурсу.

8 коментарів до “Найкращі фото конкурсу 2017 року

 • Приєднуюся до питання Romana, яке так і залишилось без відповіді. Вже нагадують, що церемонія нагородження відбудеться у 7 жовтня у Національному науково-природничому музеї НАН України. А коли це взагалі було оголошено? Чи можна опублікувати перелік запрошених?

  Відповісти
  • яких саме спецномінацій? Не оголосили переможців лише спецномінації “Найкраще фото тваринного світу ПЗФ”. Незабаром буде! Оголошення переможця номінації НПП Голосіївський залежить від ініціаторів власне.

   Відповісти
 • Дуже гарнi фото!! Але виправте, будь -ласка, “Кам’яна могила” – в однинi, пам’ятка бiля c. Терпiння Зап. областi. А Кам’янi могили – це iнша пам’ятка на межi Зап. та Дон. обл.

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *