Виставка «Пам’ятки України» у Лисичанську
7-30 березня у Лисичанському краєзнавчому музеї триватиме виставка фотографій, що перемогли у конкурсах «Вікі любить пам’ятки» та «Вікі любить Землю».
Виставка світлин-переможців цього року мандрує країною: після демонстрації у Києві, вона побувала вже у Хмельницькому та Сєвєродонецьку. Наступна зупинка після Лисичанська вже відома, але поки тримаємо інтригу.
Нагадаємо, що у 2016 році протягом конкурсного місяця у Вікісховище було завантажено 11, 5 тисяч фотографій 1897 пам’яток природи України.
Відвідувачі виставки побачать фото, що отримали найвищі оцінки журі та стали переможцями у номінаціях «Найкраще фото конкурсу» та «Найкраще фото області» двох фотоконкурсів. Всього 34 світлини 21 автора.
Конкурс «Вікі любить Землю» представлено такими роботами:
Сергій Рижков. Захід сонця на вершині скелі Соколине око, Геологічна пам’ятка природи «Протяте Каміння». Фото увійшло до першого десятка конкурсу«Вікі любить Землю 2016» та перемогло в номінації «Найкраще фото Чернівецької області»
Віктор Тулбанов. Ранок на річці Вовча, ботанічний заказник «Вовчанський». Фото перемогло в номінації «Найкраще фото Харківської області»
Тарас Дутка. Вершина Піп Іван Чорногірський, Карпатський національний природний пар. Фото увійшло до першого десятка конкурсу «Вікі любить Землю 2016», перемогло в номінації «Найкраще фото Івано-Франківської області», а також посіло 11-е місце серед 15-ти найкращих фото міжнародного етапу конкурсу
Олександр Чорний. У заказнику «Конвалія». Фото перемогло в номінації «Найкраще фото Житомирської області» конкурсу «Вікі любить Землю 2016»
Катерина Красницька. Водоспад Шипіт. Фото увійшло до першого десятка конкурсу «Вікі любить Землю 2016» та перемогло в номінації «Найкраще фото Закарпатської області»
Сергій Рижков. Вид на річку Інгулець, Кривий Ріг. Фото увійшло до першого десятка конкурсу «Вікі любить Землю 2016»
Сергій Рижков. Панорама Токівського водоспаду. Фото увійшло до першого десятка конкурсу «Вікі любить Землю 2016», перемогло в номінації «Найкраще фото Дніпропетровської області», а також посіло 9-е місце серед 15-ти найкращих фото міжнародного етапу конкурсу
Максим Присяжнюк. Чорногірський заповідний масив, Карпатський національний природний парк. Фото увійшло до першого десятка конкурсу «Вікі любить Землю 2016»
Сергій Криниця. Пороги Бугу біля Грушівки, парк «Гранітно-степове Побужжя». Фото увійшло до першого десятка конкурсу «Вікі любить Землю 2016» та перемогло в номінації «Найкраще фото Миколаївської області»
Катерина Красницька. Мармароський заповідний масив. Фото увійшло до першого десятка конкурсу «Вікі любить Землю 2016»
Сергій Рижков. Ніч біля Соколиного ока, Геологічна пам’ятка «Протяте Каміння». Фото увійшло до першого десятка конкурсу «Вікі любить Землю 2016»
Микола Хорошков. Обсерваторія на вершині Піп Іван Чорногірський, Карпатський біосферний заповідник. Фото увійшло до першого десятка конкурсу «Вікі любить Землю 2016», а також посіло 5-е місце серед 15-ти найкращих фото міжнародного етапу конкурсу
Віталій Башкатов. Балка Хан-Тарама у Кальміуському заповіднику. Фото перемогло в номінації «Найкраще фото Донецької області» конкурсу «Вікі любить Землю 2016»
Сергій Зисько. Дністровський каньйон. Фото перемогло в номінації «Найкраще фото Тернопільської області» конкурсу «Вікі любить Землю 2016»
Ілля Смик. Рибалочка у Чернинському заказнику. Фото перемогло в номінації «Найкраще фото Київської області» конкурсу «Вікі любить Землю 2016»
Щиро дякуємо співорганізатору — креативному руху «Пружина» за допомогу в організації виставки на Сході. Приходьте та запрошуйте друзів!